מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

SEADOO פנאי

להצעת מחיר התקשרו 050-9992400
 הזמן נסיעת מבחן >

GTS

רמת כניסה ברמה . ה GTS     הוא אופנוע הים שיספק לכם את החוויה האולטימטיבית המשתלמת ביותר . צא לפני כולם עם מנוע מלא בעוצמה שיזריק לך אדרנלין לכל היום עם נוחות ותפעול מדהימים . ה GTS     מצויד במערכות טכנולוגיות חדישות וייחודיות שיעניקו לך הנאה מרובה , חסכון , ושקט נפשי בזכות אמינות לאורך שנים . ל GTS      מערכת קירור מנוע סגורה ללא מי- ים לאמינות מופלאה , מנוע עתיר הספק ומומנט וחסכוני בצריכת דלק בזכות מצב ECO     המייצר חסכון של עד 34% , מצערת אלקטרונית המאפשרת גם כיול מפתח למידה לרוכבים חדשים ומצב SPORT     או TOURING     . ל GTS מרכז מידע עשיר בלוח השעונים עם 17 פונקציות שימושיות ושונות ומקום אחסון רב לכל מה שצריך ליום של כיף במים. GTS – מעולם לא היה כל כך קל לצאת לים.
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400
 הזמן נסיעת מבחן >

GTI

הנאה גדולה עם ערך . עם ה GTI     תזכה עם משפחתך לחוויות היפות ביותר בים. ה GTI     מצויד במערכות טכנולוגיות חדישות וייחודיות שיעניקו לך  עוצמות, בטיחות, נוחות, חסכון ובעיקר FUN     גדול ושקט נפשי בזכות אמינות לאורך שנים . ל GTI      מערכת קירור מנוע סגורה ללא מי- ים לאמינות מופלאה , מנוע עתיר הספק ומומנט וחסכוני בצריכת דלק בזכות מצב ECO     המייצר חסכון של עד 34%, מצערת אלקטרונית המאפשרת גם כיול מפתח למידה לרוכבים חדשים, מערכת IBR     לבלימה שתשמור על משפחתך ולתפעול קל בשיוט לאחור. עם ה GTI  תבחר לשוט במצב SPORT או TOURING ובזכות הנדסת האנוש המדהימה שלו ומרכז המידע העשיר בלוח השעונים עם 19 פונקציות שימושיות ושונות ותאי האחסון הגדולים לא תרצה שהשיוט יסתיים. GTI – אופנוע ים שמעביר זמנים מדהימים.
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400
 הזמן נסיעת מבחן >

GTI SE 155 LTD

להנות מהריגוש בסטייל . ל 155 GTI LIMITED  עיצוב , אבזור ומפרט השמורים למספר מוגבל של לקוחות . ה LIMITED מסופק עם מערכת TRIM HP לבחירת זווית חרטום השייט , כיסוי ותיק אטום למים , עוגן ממותג ועוד. ל GTI LIMITED 155  מנוע חזק וחסכוני ומערכות טכנולוגיות חדישות  וייחודיות שיעניקו לך  חוויה , בטיחות , נוחות , חסכון  ושקט נפשי בזכות אמינות לאורך שנים . ל GTI LIMITED 155  מערכת קירור מנוע סגורה ללא מי- ים לאמינות מופלאה , מנוע עתיר הספק ומומנט וחסכוני בצריכת דלק בזכות מצב ECO המייצר חסכון של עד 28% , מצערת אלקטרונית המאפשרת גם כיול מפתח למידה לרוכבים חדשים , מערכת IBR לבלימה שתשמור על משפחתך ולתפעול קל בשיוט לאחור. עם ה GTI LIMITED  תבחר לשוט במצב SPORT או TOURING  , הוא  מצויד גם ב VTS - מערכת "טרים" לכיוון זווית החרטום ע"פ תנאי הים ומספר הרוכבים.  הנדסת האנוש המעולה שלו בצרוף מושב TOURING  תומך לרוכב ולנוסעים ובצרוף מדרגת הטיפוס ומרכז המידע העשיר בלוח השעונים עם 29 פונקציות שימושיות מקנים חווית שייט בהנאה צרופה. GTI LIMITED 155 – לקחת את הים בסטייל .