מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

SEADOO פאר

להצעת מחיר התקשרו 050-9992400
 הזמן נסיעת מבחן >

GTX 215 LIMTED

בילוי איכותי ונוחות מעולה לחוויה האולטימטיבית בים . ל GTX 215  פלטפורמה יציבה , מרווחת , נוחה להפליא בזכות מושב TOURING  לרוכב והנוסעים וחבילת אבזור מפנקת וטכנולוגיה מתקדמת המציעה את חווית השייט הטובה ביותר. יש לו מנוע חזק ואמין במיוחד , עם מערכת קירור סגורה ללא מי ים וצריכת דלק נמוכה במיוחד לבילוי ממושך עם המשפחה. ה GTX 215  חזק מאד בזכות מנוע עתיר הספק ומומנט המצויד במגדש על . הרכיבה על ה GTX 215  בתנאי ים גלים נינוחה הן בהרכבת נוסעים והן ברכיבה ספורטיבית בזכות שוקע מהפכני מסוג S3  הקל ממתחריו ב 20% ובעל מבנה משתנה . ה GTX 215  מצויד במייצבים עם אפשרות כיוון למצבים שונים בהתאם לסוג הרכיבה , במערכת TRIM HP לבחירת זווית חרטום אופנוע הים לפי תנאי הים , סוג הרכיבה ומספר הרוכבים  ובמדרגת טיפוס. ל GTX 215  מערכות טכנולוגיות חדישות  וייחודיות שיעניקו לך  חוויה , בטיחות , נוחות , חסכון  ושקט נפשי בזכות אמינות לאורך שנים . לאופנוע תצרוכת דלק חסכונית בזכות  מצב ECO המייצר חסכון של עד 28% , מצערת אלקטרונית המאפשרת גם כיול מפתח למידה לרוכבים חדשים , מערכת IBR לבלימה מהירה וקצרה ולתפעול קל בשיוט לאחור. עם ה GTX 215 תבחר לשוט במצב SPORT או TOURING , הנדסת האנוש המעולה שלו ומרכז המידע העשיר בלוח השעונים עם 34 פונקציות שימושיות, ועם חבילת האבזור המקורית, מקנים חווית שייט מדהימה ורצופה בסטייל.
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400
 הזמן נסיעת מבחן >

GTX 155

בילוי ימי מלא בסטייל איכות ונוחות  עם פלטפורמה יציבה, מושב נוח וחבילת אבזור מפנקת GTX 155 הוא הדרך שלך לבלות בים. יש לו פלטפורמה יציבה, מושב נוח, חבילת אבזור מפנקת ואת הטכנולוגיה המתקדמת של Sea-Doo, המציעה את חוויית השייט הטובה ביותר. יש לו מנוע חזק ואמין במיוחד, עם מערכת קירור סגורה ללא מי ים וצריכת דלק נמוכה במיוחד, לבילוי ממושך עם המשפחה. לשרות הרוכב עומדת טכנולוגיית שליטה מתקדמת, עם מצערת אלחוטית, בלם, תפעול הילוך אחורי מהכידון, התנעה במצב ניוטרל ושאר המאפיינים שגרמו למשמר החופים האמריקני להעניק לו ציון לשבח על בטיחות.
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400
 הזמן נסיעת מבחן >

GTX Limited iS 260

פסגת הפאר , ההנאה והסופר סטייל . ה 260 GTX LIMITED   הוא הדרך הנוחה והמפנקת ביתר לבילוי אקשן בים .רוצה נוחות מרבית ? יש לאופנוע הים שוקע המפלח המים ומערכת מתלים מדהימה המבודדת את הרוכבים מהגלים הסוערים , מושב איכותי ונוח במיוחד וחבילת אבזור ופינוק ייחודית. רוצה כח ללא תחרות ? יש לו מנוע עוצמתי המפיק 260 כ"ס לביצועים של מכונית מרוץ . רוצה בטיחות ונוחות ? לרשותך עמדת מערכת הניהול והשליטה   i CONTROLהמציעה לך בלם , התנעה בניוטרל , תפעול הילוך אחורי מהכידון ועוד. רוצה להרגיש מיוחד ? GTX LIMITED 260  הוא האופנוע ים שלך . ל GTX LIMITED 260  מערכות טכנולוגיות חדישות  וייחודיות שיעניקו לך  חוויה , בטיחות , נוחות , חסכון  ושקט נפשי בזכות אמינות לאורך שנים . לאופנוע מערכת קירור מנוע סגורה ללא מי- ים לאמינות מופלאה , מנוע עתיר הספק ומומנט וחסכוני בצריכת דלק בזכות מצב ECO המייצר חסכון של עד 34% , מערכת מתלים מסוג IS  "המגהצת" את הגלים, מצערת אלקטרונית המאפשרת גם כיול מפתח למידה לרוכבים חדשים , מערכת IBR לבלימה מהירה וקצרה ולתפעול קל בשיוט לאחור. עם ה GTX LIMITED 260 תבחר לשוט במצב SPORT או TOURING , הנדסת האנוש המעולה שלו בצרוף מושב TOURING  תומך לרוכב ולנוסעים ובצרוף מדרגת הטיפוס ומרכז המידע העשיר בלוח השעונים עם 34 פונקציות שימושיות מקנים חווית שייט בהנאה צרופה. אופנוע ים זה מסופק עם חבילת אביזרים ייחודית ומקורית. GTX LIMITED 260 – היאכטה המפוארת של אופנועי הים .