מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

OUTLANDER

OUTLANDER 1000R XT P

הטרקטרון הטוב בעולם המשלב רכיבה ספורטיבית ועבירות בשטח.
OUTLANDER 1000 XT P לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג SST G2  מהדור החדש עם מבנה גיאומטרי לקשיחות, קלות ודיוק ברכיבה.

מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה. הטרקטורון מצויד בבולמים סופר מקצועייים קדמיים ואחורים מסוג FOX, המגהצים את השטח בקלות כאילו לא היה.

יש לו היגוי כוח חשמלי מסוג TRI Mode dpi לרכיבה בשבילים מהירים או בקטעים טכניים קשים והנדסת אנוש מנצחת עם מושב מרווח, תא איחסון גדול ונראות ספורטיבית. הטכנלוגיה המתקדמת והאבזור הייחודי. הטכנולוגיה המתקדמת והאבזור הייחודי של ה XT P מציבים אותו כטרקטורון הספורטיבי והנוח ביתר OUTLANDER 1000 XT P היכולת האולטימטיבית שלכם להתמודד עם כל אתגר שהטבע הציב. מנוע V - TWIN 1000 מוזרק דלק החזק בקטגוריה 89 כוח סוס

OUTLANDER 1000R XT

לרכוב בעוצמה נינוחה בשטח! מצויד במנוע ROTAX  מסוג V TWIN בנפח 1000 סמ"ק עתיר מומנט עם 89 כ"ס. הוא החזק ביותר בקטגוריה. בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות.

לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות, קלות ודיוק ברכיבה. מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה. הטרקטורון מצויד בבולמים מעולים ובזרוע אחורית מסוג TTI המעניקה נוחות מופלאה בכל תוואי שטח ומסייעת בשמירה על היציבות הכיוונית ברכיבה חזקה ומהירה בתוואי שטח קשה.  

OUTLANDER 650 XT

לרצות להישאר עוד בשטח! מצויד במנוע ROTAX מסוג V TWIN
בנפח 650 סמ"ק עתיר מומנט עם 62 כ"ס. הוא החזק ביותר בקטגוריה ולהוציא את "אחיו הגדול", הוא גם החזק ביותר מכל המתחרים עד 800 סמ"ק.

בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות.

לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג SST G2 מהדור החדש עם מבנה גיאומטרי לקשיחות, קלות ודיוק ברכיבה. מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה. הטרקטורון מצויד בבולמים מעולים ובזרוע אחורית מסוג TTI המעניקה נוחות מופלאה בכל תוואי שטח ומסייעת בשמירה על היציבות הכיוונית ברכיבה חזקה ומהירה בתוואי שטח קשה.


 
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

OUTLANDER 850 MAX XTP

עוצמה לשניים בשטח! השליט החזק והבלתי מעורער
מעצים כוחו ומשדרג את יכולתיו עם מנוע ROTAX מסוג V TWIN בנפח 850 סמ"ק עתיר מומנט עם 78 כ"ס. בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות.

לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג  SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות, קלות ודיוק ברכיבה. מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה. הטרקטורון מצויד בבולמים סופר מקצועיים, קדמיים ואחוריים מסוג  FOX, המגהצים את השטח בקלות כאילו לא היה.


 

OUTLANDER 650 MAX XT

לרצות להישאר עוד בשטח! מצויד במנוע V TWIN מסוג ROTAX
בנפח 650 סמ"ק עתיר מומנט עם 62 כ"ס. הוא החזק ביותר בקטגוריה ולהוציא את "אחיו הגדול", הוא גם החזק ביותר מכל המתחרים עד 800 סמ"ק. בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות.


 

OUTLANDER MAX 1000R XT-P

הטרקטרון הטוב בעולם לרכיבה בזוג המשלב רכיבה ספורטיבית ועבירות בשטח
מעצים כוחו ומשדרג את יכולתיו עם מנוע ROTAX מסוג V TWIN בנפח 1000 סמ"ק עתיר מומנט עם 89 כ"ס. בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות.

לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות, קלות ודיוק ברכיבה. מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה. הטרקטורון מצויד בבולמים סופר מקצועיים, קדמיים ואחוריים מסוג FOX, המגהצים את השטח בקלות כאילו לא היה.


 

OUTLANDER 1000R MAX LIMITED

לרוכבים שרוצים ה-כ-ל ! פסגת היוקרה, הסטייל והביצועים.
הכי חזק ומהיר, הכי מפואר ומתקדם טכנולוגית והכי מאובזר ומפנק. מנוע ה ROTAX של ה OUTLANDER 1000 R MAX LIMITED החזק ביותר בקטגוריה, מסוג V TWIN בנפח 1000 סמ"ק עתיר מומנט עם 82 כ"ס.

בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות. לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג SST G2 מהדור החדש עם מבנה גיאומטרי לקשיחות, קלות ודיוק ברכיבה.