מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

CAN-AM OUTLANDER  

להצעת מחיר התקשרו 050-9992400
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

OUTLANDER 650 MAX XT

 לרצות להישאר עוד בשטח ! . מצויד במנוע ROTAX  מסוג V TWIN בנפח 650 סמ"ק עתיר מומנט עם 62 כ"ס . הוא החזק ביותר בקטגוריה ולהוציא את "אחיו הגדול" , הוא גם החזק ביותר מכל המתחרים עד 800 סמ"ק . בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות .לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג   SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות , קלות ודיוק ברכיבה . מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה . הטרקטורון מצויד בבולמים מעולים ובזרוע אחורית מסוג TTI המעניקה נוחות מופלאה בכל תוואי שטח ומסייעת בשמירה על היציבות הכיוונית ברכיבה חזקה ומהירה בתוואי שטח קשה .  יש לו היגוי כוח חשמלי מסוג TRI Mode DPI לרכיבה בשבילים מהירים או בקטעים טכניים קשים , והנדסת אנוש מנצחת עם מושבים ייחודים לצמד רוכבים עם מערכת CRS להמרת שני המושבים לאחד עם נראות ספורטיבית ותא אחסון מרווח במקום המושב האחורי. הטכנולוגיה המתקדמת והאבזור הייחודי של ה  XT עפ הפגושים , הכננת , מגנני הרוח בכידון ועוד , מציבים אותו כטרקטורון עם הערך המוסף הטוב ביותר.  OUTLANDER 650 MAX XT  חוויה MAXימלית בשטח.   

OUTLANDER 850 MAX XTP

מעצים כוחו ומשדרג את יכולתיו עם מנוע ROTAX מסוג V TWIN בנפח 850 סמ"ק עתיר מומנט עם 78 כ"ס. בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות.

לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג  SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות, קלות ודיוק ברכיבה. מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה. הטרקטורון מצויד בבולמים סופר מקצועיים, קדמיים ואחוריים מסוג  FOX, המגהצים את השטח בקלות כאילו לא היה.  
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

OUTLANDER 1000 R MAX LIMITED

לרוכבים שרוצים  ה-כ-ל ! פסגת היוקרה , הסטייל והביצועים. הכי חזק ומהיר , הכי מפואר  ומתקדם טכנולוגית והכי מאובזר ומפנק. מנוע ה ROTAX  של ה OUTLANDER 1000 R MAX LIMITED החזק ביותר בקטגוריה , מסוג V TWIN בנפח 1000 סמ"ק עתיר מומנט עם 82 כ"ס . בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות .לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג   SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות , קלות ודיוק ברכיבה . מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה . הטרקטורון מצויד במתלה אוויר אחורי מתכוונן מסוג ACS המאפשר לך לשנות את כיוון המתלה תוך כדי נסיעה בהתאם לתנאי השטח עם בולמים אחוריים מקצועיים תוצר FOX   המלטפים את פני השטח ועם מדחס אויר מובנה לניפוח הצמיגים . יש לו היגוי כוח חשמלי מסוג TRI Mode DPI לנוחות מדהימה , והנדסת אנוש מנצחת עם כורסאות מרווחות לצמד רוכבים ומערכת CRS להפיכת הטרקטורון ברגע לרוכב אחד עם נראות ספורטיבית ותא אחסון מרווח במקום המושב האחורי. חבילת האבזור המפנקת כוללת גם GPS  עם מסך מגע ומצלמה 5 מגה פיקסל ועוד . OUTLANDER 1000 R MAX LIMITED  – רק למי שרוצה את הטוב ביותר .
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

OUTLANDER 1000 XT-P

OUTLANDER 1000 R MAX XT Pעוצמה לשניים בשטח ! השליט החזק והבלתי מעורער מעצים כוחו ומשדרג את יכולתיו עם מנוע ROTAX  מסוג V TWIN בנפח 1000 סמ"ק עתיר מומנט עם 82 כ"ס . בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות .לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג   SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות , קלות ודיוק ברכיבה . מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה . הטרקטורון מצויד בבולמים סופר מקצועיים , קדמיים ואחוריים מסוג  FOX, המגהצים את השטח בקלות כאילו לא היה . יש לו היגוי כוח חשמלי מסוג TRI Mode DPI לרכיבה בשבילים מהירים או בקטעים טכניים קשים , והנדסת אנוש מנצחת עם מושבים ייחודים לצמד רוכבים עם מערכת CRS להמרת שני המושבים לאחד עם נראות סופר ספורטיבית ותא אחסון מרווח במקום המושב האחורי. הטכנולוגיה המתקדמת והאבזור הייחודי של ה XT P מציבים אותו כטרקטורון הזוגי הספורטיבי והנוח ביותר.  OUTLANDER 1000 R MAX XT P  היכולת האולטימטיבית שלכם להתמודד עם כל אתגר שהטבע הציב.  
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

OUTLANDER 650 MAX

ליהנות מהחדשנות בעלות נגישה ! . מצויד במנוע ROTAX  מסוג V TWIN בנפח 650 סמ"ק עתיר מומנט עם 62 כ"ס . הוא החזק ביותר בקטגוריה ולהוציא את "אחיו הגדול מבית קאן אם" , הוא גם החזק ביותר מכל המתחרים עד 800 סמ"ק . בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות .לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג   SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות , קלות ודיוק ברכיבה . מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה . הטרקטורון מצויד בבולמים מעולים ובזרוע אחורית מסוג TTI המעניקה נוחות מופלאה בכל תוואי שטח ומסייעת בשמירה על היציבות הכיוונית ברכיבה חזקה ומהירה בתוואי שטח קשה . יש לו היגוי כוח חשמלי מסוג TRI Mode DPI לרכיבה בשבילים מהירים או בקטעים טכניים קשים , והנדסת אנוש מנצחת עם מושבים ייחודים לצמד רוכבים עם מערכת CRS להמרת שני המושבים לאחד עם נראות ספורטיבית ותא אחסון מרווח במקום המושב האחורי. הטכנולוגיה המתקדמת והמפרט המעולה של ה OUTLANDER 650 MAX  מציבים אותו כטרקטורון עם הערך המוסף הטוב ביותר.  OUTLANDER 650 MAX  להיכנס לשטח בגדול.   
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

 OUTLANDER 1000 MAX LIMITED

בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות. לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג SST G2 מהדור החדש עם מבנה גיאומטרי לקשיחות, קלות ודיוק ברכיבה.

מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה. הטרקטורון מצויד במתלה אוויר אחורי מתכוונן מסוג ACS המאפשר לך לשנות את כיוון המתלה תוך כדי נסיעה בהתאם לתנאי השטח עם בולמים אחוריים מקצועיים תוצר FOX המלטפים את פני השטח ועם מדחס אויר מובנה לניפוח הצמיגים. יש לו היגוי כוח חשמלי מסוג TRI Mode DPI לנוחות מדהימה, והנדסת אנוש מנצחת עם כורסאות מרווחות לצמד רוכבים ומערכת CRS להפיכת הטרקטורון ברגע לרוכב אחד עם נראות ספורטיבית ותא אחסון מרווח במקום המושב האחורי.
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

OUTLANDER 1000 XT

OUTLANDER 1000 XT – לרכוב בעוצמה נינוחה בשטח  ! . מצויד במנוע ROTAX  מסוג V TWIN בנפח 1000 סמ"ק עתיר מומנט עם 82 כ"ס . הוא החזק ביותר בקטגוריה. בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות .לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג   SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות , קלות ודיוק ברכיבה . מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה . הטרקטורון מצויד בבולמים מעולים ובזרוע אחורית מסוג TTI המעניקה נוחות מופלאה בכל תוואי שטח ומסייעת בשמירה על היציבות הכיוונית ברכיבה חזקה ומהירה בתוואי שטח קשה .  יש לו היגוי כוח חשמלי מסוג TRI Mode DPI לרכיבה בשבילים מהירים או בקטעים טכניים קשים , והנדסת אנוש מנצחת עם מושב נוח במיוחד. הטכנולוגיה המתקדמת והאבזור הייחודי של ה  XT עם הפגושים , הכננת , מגנני הרוח בכידון ועוד , מציבים אותו כטרקטורון עם הערך המוסף הטוב ביותר.  OUTLANDER  1000 XT  חוויה ספורטיבית בשטח.
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

OUTLANDER 650 XT

לרצות להישאר עוד בשטח ! . מצויד במנוע ROTAX  מסוג V TWIN בנפח 650 סמ"ק עתיר מומנט עם 62 כ"ס . הוא החזק ביותר בקטגוריה ולהוציא את "אחיו הגדול" , הוא גם החזק ביותר מכל המתחרים עד 800 סמ"ק . בזכות הטכנולוגיה המנצחת והמובילה של קאן אם מתחבר הכוח האולטימטיבי ליכולת ניהוג ושליטה ללא תחרות .לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג   SST G2 מהדור החדש  עם מבנה גיאומטרי לקשיחות , קלות ודיוק ברכיבה . מתלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה . הטרקטורון מצויד בבולמים מעולים ובזרוע אחורית מסוג TTI המעניקה נוחות מופלאה בכל תוואי שטח ומסייעת בשמירה על היציבות הכיוונית ברכיבה חזקה ומהירה בתוואי שטח קשה .  יש לו היגוי כוח חשמלי מסוג TRI Mode DPI לרכיבה בשבילים מהירים או בקטעים טכניים קשים , והנדסת אנוש מנצחת עם מושב נוח במיוחד. הטכנולוגיה המתקדמת והאבזור הייחודי של ה  XT עם הפגושים , הכננת , מגנני הרוח בכידון ועוד , מציבים אותו כטרקטורון עם הערך המוסף הטוב ביותר.  OUTLANDER 650 XT  חוויה ספורטיבית בשטח.   
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

OUTLANDER 650 XT P

 השילוב האולטימטבי בין רכיבה ספורטיבית ויכול עבירות מצויינת עם מערכות ייחודיות ומתקדמות המאפשרות ביצועי על
OUTLANDER 1000 XT P לכלי שלדה מצוינת וייחודית מסוג SST G2  מהדור החדש עם מבנה גיאומטרי לקשיחות, קלות ודגיוק ברכיבה. מלה קדמי מסוג זרוע A כפולה מאלומיניום עם גיאומטריית היגוי למניעת צלילה ולאחיזה מעולה בתאוצה ובבלימה. הטרקטורון מצויד בבולמים סופר מקצועייים קדמיים ואחורים מסוג FOX, המגהצים את השטח בקלות כאילו לא היה. יש לו היגוי כוח חשמלי מסוג TRI Mode dpi לרכיבה בשבילים מהירים או בקטעים טכניים קשים והנדסת אנוש מנצחת עם מושב מרווח, תא איחסון גדול ונראות ספורטיבית. הטכנלוגיה המתקדמת והאבזור הייחודי. הטכנולוגיה המתקדמת והאבזור הייחודי של ה XT P מציבים אותו כטרקטורון הספורטיבי והנוח ביתר OUTLANDER 1000 XT P היכולת האולטימטיבית שלכם להתמודד עם כל אתגר שהטבע הציב.