מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

CFMOTO טרקטורונים

להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

C FORCE 500

טרקטורון זוגי צריך להיות מרווח מספיק כדי לארח שני חובבי שטח וטיולים וצריך להיות אמין וחזק מספיק כדי לעמוד בתלאות הקשות של משעולי השטח המפרכים ביותר. C FORCE 500 הוא הדרך הנוחה והמשתלמת לטייל בשטח, עם צמד מושבים איכותיים, הנעה לארבעת הגלגלים בתפעול חשמלי, מתלים נפרדים, מערכת בלמים משולבת, לוח מחוונים, עשיר במידע וחבילת אבזור מקורית הכוללת: גלגלים מאלומיניום, מגיני ידיים וכננת.
ל-C FORCE 500 מנוע חזק ואמין, עם קירור נוזל, אשר דורש תחזוקה מועטה ומציע אמינות מוחלטת, בשילוב עם הספק ומומנט גבוהים, כדי לספק את חוויית הטיול המושלם כל יום, כל היום ולכל מקום. דגם זה כבש את אתרי ההשכרות ברחבי העולם בזכות יתרונו המובטח המתבטא בעלות תועלת מצויינת הן במחיר הרכישה , אמינותו המופלאה ובפרט בעלויות התחזוקה הנמוכות. 
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

TERRALANDER 625

טרקטורון פנאי מושלם צריך להיות חזק, מרווח ויפה. TERRALANDER 625  הוא כל מה שאפשר לרצות כדי לבלות בשטח, עם מנוע מקורר נוזל חזק ואמין, עם עיצוב חדשני נאה במיוחד, עם צמד כורסאות מרווחות ונעימות לבילוי ארוך בשטח ועם מנשאי ציוד חסונים בעזרתם ניתן לשאת ציוד מחנאות לטיול ארוך במיוחד.
TERRALANDER 625  מצויד במנוע חזק ואמין במיוחד בנפח 596 סמ"ק מוזרק דלק והנעה כפולה בלחיצת כפתור, כדי לכבוש את השטח המאתגר ביותר. יש לו איכות ייצור ללא פשרות ויחס מעולה בין עלות לבין תמורה והנאה. עם TERRALANDER 625  תוכל לטייל בכל שטח ולחוות את השטח הכי מקרוב שאפשר, בלי מחסומים. ה-TERRALANDER 625  מאובזר בכננת 3000 lbs, בולמי גז מתכוננים - קדמי/אחורי, בחישוקים מרהיבים מאלומיניום, בואריטור משופר תוצר CV TECH קנדה, מגני ידיים תאורה עוצמתית מסוג LED  קדמית ואחורית, כנפונים מעוצבים להגנה מבוץ ואבק, לוח שעונים דיגטלי עם מרכז מידע שקע 12 V. 
להצעת מחיר התקשרו 050-9992400

TERRALANDER 800

חדש! לצאת לשטח עם עוצמה וסטייל.  ל- TERRALANDER 800 מנוע עתיר עוצמה וביצועים חזקים בכל תוואי בשטח עם יכולת ניהוג מרשימה במיוחד. הטרקטורון מצוייד בחבילת אבזור ייחודית ומפנקת ובמושבים מרווחים ונוחים הן לנהג והן לנוסע. 
TERRALANDER 800 מצוייד במנוע מודרני רב עוצמה בהספק של 62 כ"ס מסוג V TWIN מוזרק דלק, המספק מומנט גבוה כבר בסל"ד נמוך. ה- TERRALANDER 800 מעניק יציבות כיוונית מצויינת במהירות גבוהה ובתוואי שטח שונים עם יכולת עבירות מעולה בזכות גיאומטרית היגוי מצויינת, שילדה מתקדמת וארבעה בולמים איכותים בעלי אפשרות כיוונון מהיר של כיווץ שיכוך ועומס קפיץ. בלחיצת כפתור משתלבת מערכת ה- 4x4 החשמלית הכוללת אפשרות לנעילת הדפרנציאל הקידמי לשיפור העבירות בשטח טכני.
 
ה- TERRALANDER 800  מעניק חווית שטח מדהימה בזכות מפרטיו הטכניים ואבזור המלא והמפנק הכולל:
מושב משודרג לשני נוסעים, כננת חשמלית 3000 lbs, בולמי גז מתכווננים, מתלה אצמעי עם זרועות A כפולות מאלומיניום - קדמי ואחורי, תאורה עוצמתית, חישוקי אלומיניום 14", ואריטור משופר לביצועים תוצר CV TECH - קנדה, מגני ידיים, מיגון אלומיניום לגחון ולמשולשים קדמי/אחורי וכנפונים מעוצבים להגנה מבוץ ואבק, מנעול לפתח מיכל הדלק, שקע 12 V ולוח שעונים דיגטלי עם מרכז מידע.