מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

APPRILIA ROAD STREET

להצעת מחיר התקשרו 050-7968651

DORSODURO 1200 ABS

הסופרמוטו החזק ביותר ביצור סדרתי, אופנוע להרפתקנים רב משימתיים, הראשון מבית אופנועי היוקרה האיטלקיים שמציג מנוע וי-טווין בנפח 1,200 סמ"ק. הדורסודורו מצויד ביחידת ההנעה חדשה לגמרי, שני צילינדרים, מקוררי מים, ארבעה שסתומים לכל צילינדר, המתוזמנים ע"י צמד גל-זיזים.
הדורסודורו החדש הוא המקסי-סופרמוטו היחיד שמגיע כסטנדרט עם מערכת בקרת בלמים אחיזה לגלגל האחורי המבנה הייחודי של השלדה מציע שילוב של חוזק וגמישות ומסוגל להתמודד עם העומסים הגבוהים שמנוע ה- 1200 מייצר. מערכת בקרת המשיכה  ביחד עם מערכת ה-ABS מעניקה לרוכב את חוויית הרכיבה הבטוחה ביותר בשוק האופנועים העולמי. 
להצעת מחיר התקשרו 050-7968651

TUONO V4 APRC

גרסת העירום של האלוף המכהן באליפות הסופרבייק העולמית. 
האופנוע האולטימטיבי של אפריליה שהצליחה לייצר נייקד שמרגיש כמו סופרבייק במסלול, ועם זאת שומר על נוחות תפעול בכביש הציבורי.
הטואנו מבוסס על השלדה והמנוע של ה-RSV4R הוא שוקל 183 ק"ג ובנוסף לכל הבסיס המכני המרשים הוא גם צויד במערכת האלקטרוניקה המתקדמת של אפריליה הכוללת את טכנולוגית ה-APRC הכוללת בקרת החלקה בעלת 8 מצבים השולטת על החלקת הצמיג האחורי תחת תאוצה. בנוסף, יש את מערכת ה-AWC (Aprilia Wheelie Control), ששולטת על גובה הווילי שעולה, ואת ה-AQS Aprilia Quick Shift)), מערכת שמאפשרת להעביר הילוכים בתאוצה בלי לסגור את המצערת וללא שימוש במצמד. המערכת נשלטת מג'ויסטיק קטן שנמצא על בית המתגים השמאלי והנוכחות שלה מציבה את האופנוע בחזית הטכנולוגיה העולמית.
להצעת מחיר התקשרו 050-7968651

MANA 850

אופנוע אוטומטי, בלי פשרות. "נייקד" ספורטיבי אמיתי.

מתאים למי שרוצה לשדרג את עצמו מקטנוע, לרוכבי אופנועים
בכל הרמות, וגם לכאלה שרוצים לרכוב בנוחות מירבית,
בלי לוותר על חוויית הרכיבה הייחודית על אופנוע של ממש.

להצעת מחיר התקשרו 050-7968651

DORSODURO 750 A

נועד למטרה אחת: לרגש.
סופרמוטו גדול עם עוצמה של מנוע ספורט ועיצוב מלהיב וייחודי.
משלב את הטכנולוגיה הטובה ביותר בעולם המרוצים והסופר - ספורט.
מושלם לרכיבה בעיר, במסלול, בכביש מהיר ובדרכים מפותולות.
להצעת מחיר התקשרו 050-7968651

Caponord 1200 Travel Pack

הקאפונורד, אשר מבוסס על שלדת הדורסדורו 1200 – דגם ההיפרמוטו הקיצוני של אפריליה -  נועד למשימות תיור מפנק, אך הוא יצטיין גם במשימות של רכיבה עירונית צפופה, בזכות מנוע השני צילינדרים הנוח לתפעול, מערכת ניהול המנוע המתוחכמת, השלדה הקלה, העיצוב האווירודינאמי, והנדסת האנוש המתקדמת.שלא כמו אופנועי תיור-פרימיום אחרים, אפריליה שמה את הדגש בעיצוב הקאפונורד דווקא על המאפיינים הספורטיביים. שלדת הקאפונורד המחוזקת, אשר נועדה לעמוד ברכיבות עם משקלי מטען גבוהים, אך בו בזמן לא מקריבה את היכולות הספורטיביות, עוצבה בסגנון אתלטי הנאמן למסורת האיטלקית המתכתבת עם אלמנט התשוקה שהוביל את פילוסופיית העיצוב של הדורסדורו
להצעת מחיר התקשרו 050-7968651

RSV4 R APRC SPORT

ה- RSV4 של אפריליה, מנצח מרוצי הסופרבייק, הוא אופנוע הסופרבייק הסדרתי היחיד בעולם עם מנוע וי-4 בנפח 1,000 סמ"ק. מנוע וי-4 מעניק משיכה וקשר לכביש ללא תחרות, בשל המבנה הייחודי שלו, ואופן הספקת הכוח. אופנוע העל של אפריליה מצטיין בעיצוב מובחן, מבנה קומפקטי במיוחד, שלדת אלומיניום, ושלוש מפות הצתה בעלות הספק משתנה. ה- RSV4 הוא בעל התנהגות כביש ללא תחרות, הוא שולט במסלול ובכביש כיוון שהתכנון שלו הטמיע את כל הניסיון של אפריליה במסלולי המרוצים. המתלים שלו תוכננו לעמוד בעומסים הבלתי אפשריים של מסלולי המרוצים, והוא מגיע עם מצמד מחליק, תיבת הילוכים נשלפת, משכך היגוי ועוד. אופנוע העל של אפריליה מגיע לישראל, והוא יכול להיות שלך.