מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

לרכוש אופנוע ים

 
אופנוע ים הוא אחד מכלי הרכב המאתגרים ביותר. כמעט כל מי שניסה את השילוב שבין המהירות, הים הפתוח, האוויר והאדרנלין שפועם בעורקים, התמכר לו. לקראת הקיץ ייפנו לא מעט חובבי ספורט אתגרי ימי לרכוש אופנוע ים. עבורם, בחרנו כמה טיפים שיסייעו בבחירה המתאימה.
 
להתאים את האופנוע לרוכב
לאופנועי ים סוגים שונים, המתאימים למטרות שונות ולשלבים שונים. לדוגמא, אופנוע ים המתאים לרוכבים בתחילת הדרך הוא קליל ונוח יותר. אחרים דורשים קצת יותר מיומנות ויכולים להגיע למהירות של 100 קמש. וכמובן, ישנם גם אופנועי ים המתאימים לענף התיירות, המאפשרים חווית רכיבה לכמה אנשים בו זמנית. כדאי מאוד אם כן לבדוק מהו סוג האופנוע, מה המהירות שאליה הוא מסוגל להגיע ולכמה אנשים הוא מתאים. מומלץ במיוחד לבדוק מהי רמת המיומנות הדרושה כדי לרכב עליו.
 
מהו התקציב שלכם לרכישת אופנוע ים
התקציב כמובן משפיע על הבחירה שלנו לא פחות מהגורמים האחרים. קחו בחשבון שישנם אופנועי ים במחיר של כמה אלפי שקלים בודדים בעוד אחרים עשויים להגיע גם למחיר של 100,000 שקלים ויותר. כמובן שאם אתם רק מתחילים את דרכם בעולם אופנועי הים ולרוב נוסעים עם אופנוע ים רק בימי הקיץ, כדאי להסתפק בדגם פשוט וזול יחסית. אם אתם לעומת זאת, רוכבים על אופנוע ים באופן קבוע, ומתאמנים או משתמשים בו לסקי מים, מה שדורש רשיון מיוחד, מומלץ במקרה כזה להשקיע באופנוע איכותי ויקר יותר.
 
טיפול
חשוב מאוד לבחור באופנוע ים שתוכלו לתחזק בקלות. לפני הקיץ דורש האופנוע תחזוקה, בדיקות במוסך מתמחה ומעקב אחר ביצועים. לכן רצוי לבחור באופנוע ים של חברה מוכרת ולעבוד מול מוסך מתמחה שיכול להציע לכם עזרה וטיפולים קבועים.
הרכיבה על אופנוע ים היא ספורט מהנה במיוחד המאפשר חיבור חזק לים. לכן אנו במוסך ב.ר. מארין נלווה אתכם ברכישת אופנוע ים ונדאג לטפל בו עבורכם עם הרבה אהבה
פנו אלינו  050-9992400