מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

רכבי שטח חדשים


כמוסך לטרקטנועים בצפון,  לצד מוסך לטרקטורונים ורינג'רים,  אנחנו חיבים להיות מעודכנים בכל החידושים של הרינג'רים והטרקטורונים . וכן, חשוב לנו גם לעדכן את הלקוחות על כך:  כי הלקוחות  שלנו כבר יודעים שאצלנו מוצאים סוכנות מקצועית, מצויידת ואיכותית לטרקטורונים.
 אז קדימה:

* MAVERICK X3 HO

כולנו מכירים את הדגמים המבריקים והיפיפייים של X3  MAVERICK שיצאו בתקופה האחרונה, ובכל זאת, היום ניתן את הטון על הדגם הנוכחי של X3 HO, שיצא. דגם חדש, מרשים לא פחות מאחיו כאשר הכ''ס שלו יעמוד על 90 כ''ס , ומה שמיוחד בדגם הז,ה שהוא מופחת עלות.
למי יתאים MAVERICK X3 HO? למי שרוצה לקנות טרקטרון חדש  ומרשים, מבית טוב, כאשר יש לו תקציב מוגבל. רווח נוסף: הטרקטורון חסכוני יחסית להוצאות תחזוקה .


* ספורטסמן 2017 XP1000
מה MAVERICK X3 HO , נלך דווקא לקצה השני: לספורטסמן 2017 XP1000 .
הטרקטורון הזה הזה מתברר כבשורה הטובה ביותר לשואפי העוצמה.   כאשר הוא אמנם בעל 90 כוחות סוס, אך עם 3 מפות הצתה  שנותנות לו יתרון כוחני בשטח.
למי יתאים הטרקטורון ? לבעלי יכולת כלכלית שישמחו עם הטרקטורון החזק ביותר שיש.


* פולריס ריינג'ר 500
את פולריס ריינג'ר 500 היינו מגדירים  כ 'טרקטורון הגם וגם'.
הוא קטן יחסית לדגמים של פולריס אך מצד שני יש לו משטח העמסה, מה  שהופך אותו לטרקטורון עבודה, אבל כמו שציינו, הוא 'גם וגם' - עקב מידותיו הקטנות ונפח המנוע שלו  - הוא גם טרקטורון פנאי.
למי שמחפש את הגם וגם: פולריס רינג'ר 500 בהחלט יוכל לענות על הציפיות

ב.ר. מרין מוסך
 לטרקטורונים, סוכנות עופר אבניר, סוכנות לטרקטורונים בצפון, מזמינים אתכם עוד היום לבחירה מקצועית ואיכותית של הטרקטורון הטוב ביותר עבורכם.