מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

איך בוחרים קטנוע ראשון

צעירים רבים, גברים ונשים כאחד, בוחרים בקטנוע כאמצעי התחבורה המועדף עליהם. יש לכך הרבה יתרונות – אפשרות להגיע במהירות למקומות בתוך העיר, חניה קלה ואין צורך לשלם על מקום חניה מתחת לבית. 

היום ישנם אינספור דגמים של קטנועים ולמישהו שזה עתה למד לנהוג עליהם המבחר יכול להיות מבלבל. חשוב לזכור שנהיגה על קטנוע יכולה להיות מסובכת ולא פשוטה בהתחלה ולכן צריך להקדיש מחשבה בבחירת הקטנוע הראשון שלכם. 

להתחיל בקטן:
כדאי לבחור בקטנוע קל יחסית לתחילת הדרך ולהתקדם עם השנים לקטנוע או אופנוע כבדים יותר. קטנוע קטן יהיה נוח יותר לשליטה בתחילת הדרך ויאפשר לכם להסתגל לנהיגה בקלות. 

להתנסות: 
תהליך הבחירה בקטנוע צריכה לכלול גם התנסות. חשוב לנסות ולנהוג על סוגים שונים של קטנועים, להרגיש את הקצב והכובד ולבחור בקטנוע שנוח לכם לנהוג עליו. ברוב המקרים אפשר לערוך מבחני נסיעה לפני רכישת הקטנוע ולהחליט לאחר מכן באיזה דגם לבחור.

לבדוק את המנוע:
לפני שאתם בוחרים קטנוע או כל סוג אחר של כלי רכב, חשוב לבדוק את מצב המנוע ולערוך בדיקות טכניות. רק לאחר שנמצא שהמנוע תקין ושהכל פועל כשורה תוכלו לקנות את הקטנוע בראש שקט. 

בסופו של דבר לכל אחד מאיתנו יכול להתאים דגם אחר של קטנוע. חשוב לבדוק את הקילומטראז', את איכות המנוע, גודל תא המטען והתפעול של הקטנוע באופן שוטף ולבדוק שהוא מתאים לכם ולקצב החיים שלכם. 

יותר מהכל, חשוב לזכור שבטיחות קודמת לכל ולכן לא לרכוש קטנוע בלי שבדקתם את כל הפרטים הקטנים. אנחנו בב.ר מרין מסייעים לכם למצוא את הקטנוע המושלם עבורכם ולטפל בו לאורך הדרך. 

דברו איתנו לפני כל רכישת קטנוע: 050-9992400