מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

קטנוע מומלץ - טיפים לבחירת קטנוע

מחפשים קטנוע מומלץ? קבלו את כל הטיפים שלנו לבחירה מוצלחת של הקטנוע המושלם
אם החלטתם לעבור ממכונית פרטית לקטנוע כדי לחסוך בדלק, להימנע מבעיות חנייה ולהשיב לעצמיכם את השפיות שאבדה לה אי שם בזמן שהמתנתם בפקקים לא נגמרים, לפניכם כל העצות החשובות ביותר שיעזרו לכם לעבור בשלום את התהליך של קניית קטנוע מומלץ.

1.    אחד השיקולים העיקריים שצריכים להדריך אתכם בבחירת קטנוע הוא נפח המנוע. נפחי המנוע של רוב הקטנועים נעים בין 50 סמ"ק ועד 250 סמ"ק. 
בחירת נפח המנוע תלויה בצרכים שלכם. אם בכוונתכם לנסוע רק בתחומי העיר, 125 סמ"ק יספיקו לכם. לעומת זאת, במידה ואתם צפויים לבצע נסיעות בקו בינעירוני- רצוי לקנות קטנוע עם נפח מנוע יותר גדול. 

2.    נסיעה בקטנוע חייבת להיות נוחה לכם. צאו לנסיעת מבחן, [בדקועד כמה אתם מרגישים טוב לרכוב על הקטנוע, שימו לב למרווח הרגליים שהכלי מאפשר ולשטח האחסון שהוא מציע. בקיצור, בדיוק כמו כלי רכב פרטי, כך גם קטנוע אמור להיות כמה שיותר ידידותי ונוח עבורכם. 

3.    כמו בכל מוצר חדש שאנחנו קונים, גם כאשר מדובר ב רכישת קטנוע, השיקול הכספי הוא חשוב. טווח מחירי הקטנועים הוא עצום והמחיר הוא בדרך כלל פונקציה של נפח המנוע, של דגם הקטנוע ושל השאלה האם הקטנוע הוא קטנוע יד שנייה או חדש. אם התקציב שלכם מוגבל מאוד, אתם תהיו גם מוגבלים בבחירה, ולכן רצוי להגדיר מראש כמה כסף יש לכם עבור הקנייה.

4.    אם החלטתם ללכת על קטנוע יד שנייה, רצוי לבחור קטנוע שלא עבר קילומטרז' עצום. קטנועים בני שנה מקסימום, יענו על דרישת הסף הזו. 

ב.ר מארין היא סוכנות לקטנועים בצפון המשמשת גם על תקן מוסך לקטנועים. יש לנו המון ניסיון ונשמח לתת לכם עצות נוספות ואף ללוות אתכם בתהליך הרכישה של הקטנוע החדש שלכם.