מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

קטנועים

כל הקטנועים בדיל מיוחד!!
קסדה מתנה בכל קניית קטנוע
התקשרו עכשיו וקבלו פרטים נוספים
בטל. 050-9992400
קטנוע קונים בב.ר מארין
בעידן של שוק ליברלי רווי תחרות, שבו ההיצע רב וכמות היבואנים הולכת וגדלה, רכישה של מוצר חדש איננה פשוטה. אם אתם רוצים לקנות קטנוע, ותוהים היכן כדאי לבצע את הרכישה, כדאי שתכירו את ב.ר מארין, סוכנות למכירת קטנועים וכלי רכב  מוטוריים וחשמליים מסוגים נוספים. 

ב.ר מארין: סוכנות מכירות מטעם עופר אבניר המציעה את מותגי הקטנועים הטובים ביותר
אנחנו יודעים, שקניית קטנוע היא סיפור מורכב, שמצריך השקעה של לא מעט משאבים והתייחסות לפרמטרים רבים. ב.ר מארין היא סוכנות מכירות, המציעה, לצד כלי רכב דו-גלגליים וכלי רכב מוטוריים נוספים, קטנועים ממיטב יצרניות הקטנועים. וספה, פיגו, אפריליה ועוד- אצלינו תמצאו את מותגי הקטנועים המובילים, כך שתוכלו להיות משוכנעים שאתם רוכשים את כלי הרכב המושלם עבורכם מבחינה פונקציונאלית ומכנית כאחד. 

ב.ר מארין: מוסך לקטנועים המציע שירותי אחזקה שוטפת, איתור ותיקון תקלות 
ב.ר מארין היא גם מוסך לקטנועים, מוסמך ומורשה. כדי שלקוחותינו יוכל לקבל מעטפת פתרונות מלאה, החל מתחילת תהליך חיפוש הקטנוע האידיאלי ועד לאחר הקנייה, פועלת ב.ר מארין גם כמוסך המציע שירותי תחזוקה שוטפת, תיקון של כל סוגי התקלות, לרבות איתור של תקלות מורכבות ושיפוץ מנועים. כאשר תבקרו אצלינו לראשונה, אתם תרגישו בבית בזכות השירות שלנו, המלווה בחיוך, והגישה המוכוונת לקוח, והידיעה שתוכלו תמיד לחזור אלינו אם תהיה תקלה בקטנוע תאפשר לכם להיות הכי רגועים שיש. 

מבחינתנו, רכישת קטנוע אמורה להיות כמה שיותר נוחה לכיס. כדי שלא תצטרכו למשכן את הבית או לרוץ לבנק לקחת הלוואה, עשינו את המירב כדי להציע מחירון קטנועים אטרקטיבי, הזהה למחירים של חברת עופר אבניר. כמו כן, תוכלו למצוא אצלינו גם קטנוע במבצע, ואם אתם מתגוררים באזור הצפון אף ליהנות ממגוון הטבות מפנקות נוספות.