מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

טרקטורון, צמיגים קיץ וחום - ומה שביניהם

כטרקטורוניסט אקסטרים מושבע, אני כמובן יודע, שחובה לתחזק בקיץ את הצמיגים בטרקטורון האקסטרים - הכי בטוח שיש.
ודווקא לכן, מתחשק לי  לספר לכם על יום שלישי שעבר, ועל הטרקטורון שלי:
לקראת שקיעה, ביום קיץ חמים במיוחד, אני נכנס לטרקטורון העוצמתי שלי ודוהר על ההרים והבקעות סביב הקבוץ. מבחינתי, זהו ניקוי ראש הכי טוב שיש, ומול קרני השמש הזוהרות והנופים הירוקים בצפון, אני נותן לכל העייפות שלי לעוף על השטח, והנפש מקבלת תנופה מחודשת. רק שפתאום, באמצע כל הדרמה הסוערת הזו, אני מרגיש את הצמיגים והקרקע, יותר מידי...
 ואני מתחיל להבין: הצמיג בטרקטורון נשחק ואני באמצע בקעה מדהימה, יפיפייה ו-רחוקה מאד מהקבוץ. מזלי הטוב שאת הטרקטורון הנפלא שלי קניתי בב.ר. מארין סוכנות לטרקטורונים בצפון. אני מרים טלפון אחד ופשוט  לב.ר. מארין,  והם מתדרכים אותי טלפונית באדיבות וכיף מה לעשות.
 
וכדי שיהיה לכולנו קיץ-טרקטורוני מושלם, בב.ר. מארין גם נותנים לי ולכם טיפים לשמירה על הצמיגים שלנו, לקיץ חם ומלא נסיעות אטרקטיביות חלקות ומהנות:
 
  • הסתכלו על הצמיג  - יש לנו תחושה שאם הצמיג יקר יותר - הוא איכותי יותר, ואכן, יש בזה מן הצדק. בצמיגים איכותיים יותר, יש סלילי מתכת רבים יותר, שמושתלים למניעת התחממות. השתדלו לקנות צמיגים איכותיים. כך, גם השחיקה של הצמיג קטנה יותר בנסיעה הכי מטורפת שלכם. – אז התקשרו עם מוסך לטרקטורונים, ולכו על צמיג איכותי.
 
  • לפני הקיץ, בדקו  את לחץ האוויר בצמיגים. בלחץ אוויר תקין בצמיג, כך תקבלו נסיעה חלקה ומהממת. התחממות הצמיג תפחת, וגם השחיקה של הגלגל.
שווה. שווה לבדוק את לחץ האוויר בצמיג עם מקצועי. עשו זאת עוד היום.
 
  • אולי בכלל צריך להחליף את הצמיגים? – נכון. אם הצמיג שחוק או יבש, האוויר ידלוף והאחיזה של הטרקטורון בקרקע – תאבד. כנסו ל בב.ר. מארין סוכנות לטרקטורונים בצפון  - סוכנות עופר אבניר וקבל את חוות הדעת המקצועית והאכפתית לצמיג שלך.
התקשרו לטל. 0509992400