מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

המלצות למסלולי נסיעה בטרקטורונים

 
ארץ ישראל מלאה במסלולים מאתגרים ויפיפיים לנסיעת טרקטורונים. מה שנראה כנוף תמים יכול להתגלות כחוויה אקסטרימית משגעת חושים. מפתיע לגלות כמה הארץ שונה כאשר תרים אותה באמצעות טרקטורונים. אז הכל נראה אחרת, האדמה, הנוף, מזג האוויר. תוסיפו לזה את הדינאמיקה הקבוצתית, האנגרגיות המשודרות מתחושת הביחד. ויש לכם חוויה מיוחדת.
 
מסלולים מומלצים לנסיעה בטרקטורונים
ישנם לא מעט מסלולים מומלצים לטיול בטרקטורונים. אפשר לתור בהם עם חברים או משפחה וכמובן בזוג.

אחד מהם הוא מסלול נחל הדישון הכולל נוף יפהפה של שדות, מטעים וכרמים. בעונה המתאימה תוכלו אפילו לסוע בשטח בוצי. אולם, נסיעה בטרקטורונים ליד נחל הדישון כוללת מראות מדהימים בכל עונות השנה.

מסלול נוסף לטיול הוא מאשלים לשבטה. כאן מדובר במסלול מעגלי בעבירות קלה עד בינונית. המסלול מתחיל במדבר שבין רמת בוקר לכתף שבטה. במהלך המסלול שבילים מהירים, ערוצי נחל טרשיים, שממה מדברית, שרידי התיישבות בת כמה אלפי שנים, מאהלים של בדואים, ולסיום העיר הנבטית שיבטה עם כנסיותיה העתיקות.
 
חשוב לזכור את הכללים הבאים
לפני שאתם יוצאים לדרך זיכרו להשתמש במפת שבילים מעודכנת עבור המסלול הנדרש. צאו עם עוד טרקטורון או  איש קשר נוסף שיוכל לחלץ אתכם במידת הצורך. כמו-כן זיכרו, לא מעט שטחים משמשים שטחי אש של צהל, וודאו זאת טרם תכנון הנסיעה. וכמובן שימרו על כללי הזהירות הדרושים: לא לסוע בכביש המהיר. אם נוסעים לאורך החוף, וודאו שיש אישור לנסיעה בו. חיבשו קסדה ששומרת על חייכם.
 
כמובן יש לדאוג לתחזוקה שוטפת של הטרקטורון. ב.ר. מארין היא סוכנות למכירת טרקטורונים, הפועלת  גם כמוסך לתיקון טרקטורונים. לסוכנות וותק רב בתחומה והיא תשמח לסייע לכם בתחזוקתו, תקין וכשיר עבור כל מסלול נסיעה בו תבחרו התקשרו 0509992400