מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

מסלולים לטרקטורונים בחורף

 
נופי ארצנו מלאים במסלולים מאתגרים ויפיפיים לנסיעת טרקטורוניםלא פעם אני מגלים כי הנוף היפה ועוצר הנשימה שלפנינו יכול להפוך לחוויה אקסטרימית מרגשת. הארץ שלנו נראית מאוד שונה  כאשר תרים אותה באמצעות טרקטורונים. החוויה הזאת מועצמת כאשר הנסיעה היא בעונות השונות של השנה. לדוגמא, עונת החורף עם המפלים המלאים והשדות הפורחים. כמובן שהדינאמיקה הקבוצתית, והאנרגיה יוצרים חוויה ייחודית ומעניינת.
 
מסלולים מומלצים לנסיעה בטרקטורונים
ישנם לא מעט מסלולים מומלצים לטיול בטרקטורונים. אפשר לתור בהם עם חברים או משפחה וכמובן בזוג.
אחד מהם הוא מסלול גבעת הכלנית. הטיול מתחיל בנסיעת שטח במורדות גבעת הכלנית אלעמק הבתולותהנמצא למרגלות המוביל הארצי. משם נמשיך ונעבור בנחל חוקוק הזורם בימי החורף הגשומים. בדרכנו נעבור בשבילי הזיתים, נציץ בשדות החיטה ובעדרי הבקר של הכפרים הדרוזיים, המהווים תפאורה גלילית עוצרת נשימה למרות אוויר ההרים הצלול.
בקצה העמק חוצים את כביש 65 במנהרה, ובסופה ממשיכים בנסיעה לכיוון מאגר לבנים. נעצור ונצפה על מצוק הארבל, נחל צלמון ונופי הגליל והגולן המדהימים.
 
חשוב שתזכרו את הכללים הבאים
זיכרו להשתמש במפת שבילים מעודכנת עבור המסלול הנדרש. צאו עם עוד טרקטורון או  איש קשר נוסף שיוכל לחלץ אתכם במידת הצורך. כמו-כן זיכרו, לא מעט שטחים משמשים שטחי אש של צהל, וודאו זאת טרם תכנון הנסיעה. וכמובן שימרו על כללי הזהירות הדרושים: לא לסוע בכביש המהיר, וחיבשו קסדה ששומרת על חייכם.
 
כמובן יש לדאוג לתחזוקה שוטפת של הטרקטורוןאנחנו ב.ר. מארין סוכנות למכירת טרקטורונים, הפועלת  גם כמוסך לתיקון טרקטורונים. הננו בעלי וותק רב בתחומנו ונשמח לסייע לכם בתחזוקתו, כך שיהיה תקין וכשיר עבור כל מסלול נסיעה בו תסעו.