מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

איך יודעים שבחרתם מוסך אמין

בחירה במוסך שיטפל במכונית, בטרקטורון או באופנוע שלכם היא לא בחירה קלה. סיפורים ומיתוסים שנקשרים בנושא המוסכים יוצרים לא מעט סימני שאלה אצל כל נהג חדש או ותיק. אז איך יודעים לבחור מוסך לטרקטורונים או אופנועים שהוא אמין וישרת אתכם לאורך זמן. זה האני מאמין שלנו.

אמינות קודמת לכל:
בין אם מדובר בטיפול בטרקטורון, רכישת קטנוע חדש או טיפול שוטף לרכב, המוסך שאתם בוחרים חייב להיות אמין. מה זה אומר אמין? להתחייב לטיפולים איכותיים ומקצועיים, להסביר כל פרט ולתת הצעות מחיר הוגנות. 

מקצוענות בכל שלב:
מוסך טוב הוא מוסך שהעובדים בו הם אנשי מקצוע איכותיים. אלו צריכים להיות אנשים שיודעים כיצד נראה מנוע, איך מרכיבים אופנוע ים ומהם המאפיינים של קטנוע קל לעומת אופנוע כבד. הם צריכים לדעת להבחין בתקלות גדולות כקטנות ולהפגין ידע ומקצועיות בכל שלב. 

שירות מעולה:
תודעת שירות היא אחד הדברים הכי חשובים בעבודה מול מוסך, כמו כל נותן שירות אחר. חשוב שתקבלו שירות שנותן לכם מענה בכל זמן, שירות שמאפשר לכם ליצור קשר, להתעדכן, לשאול שאלות ולקבל ייעוץ. שירות טוב הוא עמידה בזמנים, כבוד ללקוחות, מחירים הוגנים והתייחסות מקיפה לכל פנייה ובקשה.
 
מגוון שירותים במקום אחד: מוסך טוב ואמין הוא מוסך שיודע להציע מגוון שירותים במקום אחד, כך שלא תצטרכו לנדוד בין נותני שירות שונים. הוא יכול להציע תיקונים, מכירת חלפים, בדיקת רכבים וטרקטורונים או מכירה של אופנועים וקטנועים. כל מוסך והשירותים שלו. 

אנחנו בב.ר מרין עושים את מיטב יכולתנו כדי לעמוד בכל התנאים האלו ולהציע ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר שניתן. תרימו טלפון ותגלו זאת בעצמכם: 050-9992400