מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

מה חשוב לשאול לפני טיפול במוסך


טיפול במוסך הוא משימה שרבים מאיתנו מעדיפים לשכוח ממנה, לפעמים עד לכדי הזנחה. אנחנו ממליצים להקפיד על טיפולים במוסך באופן קבוע, כדי להבטיח שהמכונית, הטרקטורון או האופנוע שלכם עולים על הכביש כשהם במצב הטוב ביותר.
אם אתם מתכננים טיפול במוסך ולא יודעים מה בדיוק לשאול ואיך להיערך לפני, הנה כמה טיפים מאיתנו .

שאלו לגבי הניסיון והמקצוענות
שני דברים חשובים מאד כשאתם פונים בפעם הראשונה למוסך כלשהו הם הניסיון והמקצוענות של אנשי המקום. חשוב להקפיד ללכת רק למוסכים מורשים שעובדים בהם מוסכניקים בעלי ניסיון רב ככל האפשר, מקצועיים ואמינים. 

האם המוסך מטפל בכלי הרכב שלכם?
לא כל המוסכים מטפלים באופנועים, טרקטורונים או רכבי שטח אחרים. אם זה כלי הרכב שלכם, בידקו מראש שהמוסך שבחרתם מתאים לכם ומציע טיפול מקצועי וטוב בכלי הרכב שלכם. 

תיאום ציפיות הוא חובה
לא פעם מגיעים למוסך וחושבים שנצטרך רק תיקון קטן ואז מגלים שיש בעיה גדולה יותר. חשוב לשמור על קשר עם המוסך מההתחלה וגם במהלך הטיפול על מנת שלא יהיו הפתעות. לפני הביקור במוסך, אפשר לשאול על מחירי הטיפולים השונים ולעשות תיאום ציפיות, כדי שלא תופתעו.
 
כמה זמן הטיפול לוקח
כדי שלא תתעצבנו ותגלו שהטיפול לוקח הרבה זמן, שאלו מראש כמה זמן בערך ייקח הטיפול. כמובן שתמיד כדאי לקחת מרווח זמן גדול יותר ממה שנאמר, כי אף פעם אי אפשר לדעת מה יתגלה במהלך הטיפול. 

אנחנו במוסך ב.ר מרין מביאים איתנו שנים רבות של ניסיון, מקצוענות ללא פשרות ואמינות מול הלקוח כערך עליון. אם אתה רוצה להנות מטיפול איכותי במוסך מקצועי  ומוסמך, צור איתנו קשר כבר עכשיו ונשמח לעזור. אנחנו מחכים לך בטלפון: 050-9992400