מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

מבריק או RZR

האם כדאי לקנות מאבריק או RZR
חובבי הטרקטורונים מכירים את רכבי המאבריק וה-RZR  היטב. למעשה הרוכבים מתחלקים לשני סוגים, אלו שאוהבים את רכבי הRZR שיכולים לספק חוויית שטח רגועה או אתגרית, לפי הצורך, אך סטנדרטית יחסית ואלו שמעדיפים את הנוצץ יותר בחורה, רכב המאבריק. 
איזה מבין שני הסוגים כדאי לבחור? ננסה לעשות סדר בבלגן. 

אם אתם אוהבים להרגיש בכל נסיעה אתגרית את תנאי השטח ולהעלות את רמת האדרנלין, החץ מוביל אל טרקטורון המבריק. המבריק בעל הגלגלים הרגישים יותר לתנאי השטח יודע להעביר לכם את התחושה של האקשן והתזוזה בתוך השטח האתגרי. רכבי ה-RZR אדישים יותר לתנאי השטח ולכן פחות יוצרים תחושה מרגשת ומלאת אקשן. 

לפני שאתם בוחרים כדאי שתחשבו האם חשוב לכם להרגיש את הנסיעה ולחוות אותה עד הסוף. מצד שני, דווקא המאבריק דורש יותר מיומנות נהיגה מקצועית. מערכת הנעילה האוטומטית של המאבריק היא משהו שצריך להתרגל אליו ודרושה מיומנות מסוימת.

לבחור לפי השימוש
חשוב לציין שהמפרט הטכני של רכבי RZR וטרקטורוני מאבריק שונה לגמרי. לפני שאתם קונים אחד מהרכבים האלו כדאי להתייעץ עם מוסך מקצועי המתמחה ברכבי שטח. כדאי לבדוק לאיזה פונקציות תשתמשו בכלי הרכב והאם אתם עומדים להשתמש בו באופן קבוע או רק כשמתחשק לכם לצאת לנסיעת אקשן. 

אם אתם לא בטוחים באיזה דגם לבחור, תוכלו לבקש נסיעת מבחן שתגרום לכם להרגיש את ההבדלים ולבדוק איזו מערכת נוחה לכם יותר ואיפה אתם מרגישים את הדרך בצורה נוחה יותר.
אנחנו במוסך BR Marine מתמחים ברכבי שטח ויכולים לסייע לכם לבחור את הטרקטורון שהכי מתאים לכם. אתם מזומנים ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים בטלפון 050-9992400