מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

לצאת עם טרקטורון לשטח - כללי זהירות

 
האביב שהגיע רק מדגיש את העובדה כי נופי ארצנו גדושים במסלולים יפיפיים ומאתגרים המותאמים לנסיעת טרקטורונים. אין ספק כי בטיולים הללו אנו מגלים כי הנוף היפה ועוצר הנשימה הוא בעל פוטנציאל להפוך לחוויה מרגשת עד גבול האקסטרים. לכן כאשר תרים את ארצנו באמצעות טרקטורונים היא נראית מאוד שונה. אבל לפני שתצאו לדרך מומלץ לזכור מספר כללי זהירות.
 
היכן כדאי לנסוע
נהיגה בטרקטורונים מותרת בשטח בלבד. ולכן לא חשוב באיזו שעה, ועד כמה שהכביש המהיר נראה ריק לא מומלץ להתפתות ולנסוע בו. סעו רק בכבישים הנמצאים בתחום הקיבוץ או המושב ולא מעבר לזה.
אם חפצתם לנסוע לאורך החוף כדאי לוודא כי זהו חוף המותר לנסיעת טרקטורונים. לידיעתכם, במרבית החופים בישראל נאסרה הנסיעה בטרקטורונים. ובמידה והיא מותרת הרי שאפשר לנסוע רק במרחק של 300 מטרים מקו המים.
 
אמצעי מיגון - כלל חשוב ביותר
חבישת קסדה בזמן הנהיגה מחוייבת על פי חוק. לכן, אין לוותר על כלל זה בשום פנים ואופן. אולם, אין מדובר בשמירה על החוק בלבד, אלא גם לאור העובדה כי קסדה יכולה לשמור על חייכם. בנוסף, מאוד מומלץ להעזר באביזרי מיגון נוספים כגון: כפפות, מגפיים, משקפי אבק ועוד. כל אלו ידאגו לשמור עליכם בעת הרכיבה על טרקטורונים.
 
נסיעה בטרקטורונים - תמיד בשניים
צאו לשטח רק עם חבר כך שאם חלילה יקרה משהו לאחד מכם, השני יוכל להזעיק את העזרה הדרושה.
 כמובן יש לדאוג לתחזוקה שוטפת של הטרקטורוןאנחנו ב.ר. מארין סוכנות למכירת טרקטורונים, הפועלת  גם כמוסך לתיקון טרקטורונים. הננו בעלי ותק רב בתחומנו ונשמח לסייע לכם בתחזוקתו, כך שיהיה תקין וכשיר עבור כל מסלול נסיעה שתבחרו.
 
לפרטים נוספים התקשרו 050-9992400