מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

כללי נהיגה בטרקטורון

רק שתחזור בשלום הביתה:  5 כללי זהב לנהיגה בטוחה בטרקטורון

קניית טרקטורון היא חוויה מסעירה ומרגשת. אתה מחכה בקוצר רוח להיכנס אל תוך הכלי, ללחוץ על הגז ולהרגיש את האדרנלין זורם ובעורקים ואת הלב מפעם בחוזקה. יחד עם זאת, לצד כל ההתלהבות, חשוב גם שתזכור לנהוג בזהירות ובביטחה למען שלומך ובריאותך. קבל 5 כללים שכדאי בהחלט ליישם למען נסיעה בטוחה בטרקטורון שלך:

1)    גם אם זו שעת לילה מאוחרת, ונראה, כי אין נפש חיה על הכביש המהיר, אל תתפתה להעלות עליו. נהיגה בטרקטורון מותרת בשטח בלבד או בכבישים הנמצאים בתחום הקיבוץ או המושב. 

2)    אם אתה מתכנן לנסוע לאורך החוף, עליך לוודא, קודם כל, כי הוא מאפשר נסיעה בטרקרטורון. מרבית החופים בישראל אוסרים נסיעה בטרקטורון, וגם החופים שמתירים זאת מאפשרים לנסוע רק במרחק של 300 מטרים מקו המים. 

3)    החוק קובע כי אתה חייב לחבוש קסדה בזמן הנהיגה. אל תוותר על כך בשום פנים ואופן, לא רק בגלל שכך אומר החוק, אלא מעל לכל, כי הקסדה יכולה לשמור על חייך. אנחנו ממליצים להיעזר באבזור נוסף לצרכי מיגון ובטיחות כמו: מגפיים, כפפות, משקפי אבק ועוד. 

4)    תחזוקה שוטפת והשקעה בטרקטורון שלך יכולים למנוע אסונות ותאונות על רקע מכאני. בדוק תקינות בלמים ולחץ אוויר באופן קבוע וכאשר הטרקטורון זקוק לטיפול, אל תדחה זאת וגש מיד אל מוסך טרקטורונים או אל מוסך אופנועים בצפון המציע גם תיקון של טרקטורונים וטיפול בהם.  

5)    אם אתה יוצא לשטח, צא רק עם חבר. במידה וחלילה יקרה משהו לאחד מכם, השני יוכל להזעיק את העזרה הדרושה.