מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

טיפולי מוסך לאופנועים וטרקטורונים – כל מה שאתה צריך לדעת לפני


ממש כמו מכונית או כל כלי רכב אחר, גם אופנועים וטרקטורונים זקוקים לטיפול חם ואוהב כדי שנוכל להנות מהם לאורך זמן. טיפולי מוסך לאופנועים וטרקטורונים מתקיימים באופן קבוע, כחלק משגרת הטיפול בכלי הרכב. אלו רכבים שדורשים ביקורת, טיפול נכון בצמיגים ומנוע, בדיקות תקופתיות וטסטים קבועים. אז מה חשוב לדעת לפני שיוצאים אל המוסך עם טרקטורון או אופנוע? 

חשוב לבחור במוסך מתמחה
לא כל מוסכניק מכיר את הפיזיולוגיה של האופנוע או הטרקטורון ולכן חשוב לעבוד מול מוסך לאחר שבדקתם שהוא מתאים לטיפול ברכב השטח שלכם. חשוב שיהיה במוסך צוות שמכיר את המבנה של האופנוע או הטרקטורון, את נפחי המנוע, את המערכת כולה. 

בידקו שמדובר במוסך אמין
חשוב מאד לבדוק שמדובר במוסך מוסמך, עם כל האישורים הדרושים ממשרד התחבורה וממשרד העבודה. חשוב לוודא שהמוסך מעסיק עובדים אמינים ומקצועיים, שיוכלו לטפל בכלי הרכב שלך בצורה הטובה והמקצועית ביותר. 

כמה זה עולה לך?
טיפולי מוסך לאופנועים וטרקטורונים נעים בין כמה מאות שקלים בודדים ועד כמה אלפי שקלים, בהתאם לסוג הרכב ולסוג הטיפול בו. לפני כל טיפול כדאי לבדוק מה כולל המחיר. אם מדובר בהחלפת חלק, כדאי לבדוק שמדובר בחלק איכותי שמגיע ממקור מורשה ולא חלק מפירוק - שיכול להיות זול יותר אבל בעייתי יותר. 
הכר את ההיסטוריה

לפני שאתה מגיע לטיפול בכל מוסך חשוב שתכיר את ההיסטוריה של הרכב שלך. אם זה רכב חדש מהיבואן ואתה הראשון שמשתמש בו, חשוב שתתעד טיפולי תחזוקה וכל תיקון או בעיה שהיו לרכב. 
חשוב להבין שכדי להנות מאופנוע או טרקטורון בטוחים לשימוש, לא כדאי להתפשר על מקצוענות ואמינות ולעבוד אך ורק עם מוסך מוכר ומורשה.