מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

יתרונות מוסך מורשה

 
בכל עיר בארץ ישנם מוסכים רבים שמציעים שירותים שונים, מתיקון רכבים דרך בדיקות וטסטים ועד לממכר חלקי חילוף לכלי רכב שונים. מבין כל אלו, הסינון הראשוני חייב להתבסס על השאלה האם מדובר במוסך מורשה. למה זה חשוב ומה היתרונות של מוסך מורשה?
 
הכל נעשה לפי חוק:
 בראש ובראשונה טיפול ברכבים מכל סוג שהוא זה תהליך שמחייב אחריות. יותר מכך, ישנם חוקים ברורים לטיפול בכלי רכב ולאישור העלאתם על הכביש לאחר הטיפול. מוסך מורשה הוא מוסך שמחובר לחוקי התחבורה בישראל ואפשר לסמוך על אנשיו שהם מקצועיים ומדויקים.
 
אנשי מקצוע עם ניסיון וידע:
 מוסך מורשה מתבסס על עבודה של צוות בעל ניסיון וידע רב בטיפול במכוניות וכלי רכב אחרים. זהו נתון חשוב עבור כל לקוח שמגיע לטיפול במוסך עם המכונית, האופנוע או הטרקטורון. חשוב לבחור במוסך מורשה כי כך יודעים שמדובר באנשי מקצוע שקיבלו את כל האישורים לעסוק בתחום.
 
חומרי גלם וחלקי חילוף איכותיים:
 אולי ההבדל הכי חשוב בין מוסך מורשה למוסך שאינו מוכר ומורשה על ידי משרד התחבורה נעוץ בחלקי החילוף. כל חלק בו אנחנו משתמשים כמוסך מורשה חייב להיות תקין, בעל תו תקן ומאושר לשימוש על ידי משרד התחבורה. מוסכים שאינם מורשים יכולים להשתמש בכל חלק חילוף שנראה להם מתאים, זאת משום שאין עליהם פיקוח ובקרה והם לא מחויבים למשרד התחבורה.
 
כדי להיות בראש שקט ולדעת שהרכב שלכם מטופל בצורה המקצועית ביותר, חשוב לעבוד אך ורק עם מוסך מורשה. אנחנו ב.ב.ר מרין צברנו שנות ניסיון רבות בטיפול אחראי, מקצועי ומנוסה בכלי רכב מכל הסוגים והמינים. אנחנו מזמינים אותך להנות משקט נפשי. כל הפרטים בטלפון  050-9992400