מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

יעילות רכבי שטח
כיצד תורמים רכבי שטח ותפעול ליעילות העבודה 

היום כבר ברור שבכל תהליך עבודה במפעל אנחנו מחפשים להתייעל, לזרז את העבודה כמה שיותר, להפוך אותה לנוחה ואוטומטית. רכבי שטח הם תוספת יעילה לכל מקום עבודה שבו צריך לשנע דברים ממקום למקום. 
אז מהם היתרונות של רכישת רכבי שטח למפעל או לבית העסק? 

שינוע ארגזים וציוד:
אם פעם היינו צריכים לסחוב ארגזים על עגלה ממקום למקום, באמצעות רכבי שטח אנחנו יכולים להעביר את הארגזים ממקום אחד לשני במינימום זמן ומאמץ. העובדים לא צריכים לבזבז את הזמן על סחיבת עגלות, הכל מועלה לרכב השטח ומגיע ליעדו בזריזות. 

העברת עובדים ממקום למקום:
במפעלים גדולים אנחנו נדרשים לנוע ממחלקה למחלקה, להעביר דברים, ללכת לפגישות במשרדים מרוחקים. רכבי השטח מאפשרים לנו להגיע ממקום למקום במהירות בלי לבזבז זמן. 

פיקוח במהלך עבודה:
במקרים מסוימים אנחנו נדרשים להגיע למקום מסוים כדי לפקח על תהליך שקורה בו. בתוך המפעל, באמצע השדה, בתוך השטח. רכבי שטח מאפשרים לנו לעשות זאת בכל תנאי שטח שיהיו, בכל מזג אוויר ובזמן העבודה אפשר להגיע בקלות לכל מקום ולבדוק מה העובדים עושים, האם יש צורך בעזרה וכל דבר אחר שנדרש מאיתנו לעשות בשטח. 

העברת ציוד והסעת עובדים במזג אוויר גשום:
כשגשם וקר העובדים שלכם בשטח מצויים בבעיה. רכבי שטח מסייעים להעביר את העובדים ואת הציוד שאיתם לכל מקום בכל מזג אוויר. 

בכל מפעל היום אנחנו מנסים לייעל את קצב העבודה, להקל על העובדים ולאפשר להם להנות מהתנאים הכי נוחים לעבודה. אנחנו בב.ר מרין נסייע לכם למצוא רכבי שטח איכותיים שמתאימים לעבודה בעסק שלכם.
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון 050-9992400 ונשמח לעזור לכם לבנות צי רכבי שטח לשימוש בעסק.