מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

טרקטורון MAVRIK זה מבריק

עד לא מזמן, כשראיתי אני, הטרקטרוניסט חובב האקשן והאדרנלין טרקטורון חדיש יחסית, חשתי   שבכל הנוגע לטרקטרונים כאילו עולם הטכנולוגיה והחדשנות דילג עלינו ובצורה משמעותית כיעולם הטרקטורונים לא באמת התפאר בטכנולוגיות הכובשות נתח אחר נתח בעולם בחיבור לעולם וירטואלי – טכנולוגי מתקדם.

אנו ב ב.ר. מרין, סוכנות לרקטורונים בצפון עם מסך לטרקטורונים, נמצאים בשטח החם והלוהט  הזה, מזדהים עם התופעה, וכן, יש לנו גם מה לבשר:
הכירו את   MAVRIK סדרת טרקטורונים חדשה חזקה, עוצמתית ובעיקר, טכנולוגית יותר.
בטרקטורון MAVRIK  הטכנולוגיה אופפת ומיטיבה לנצל את הטכניקות הדיגיטליות המשופרות הנפוצות בעולם הממונע, כדי להביא גם לעולם הרינג'רים את המיטב של שנות האלפים
.
מדובר בטרקטורון עוצמתי פי כמה מקודמיו וגם המראה המרהיב והספורטיבי שלו משכנע אותנו שמאחורי הויזואל עמדו הפעם מעצבים מסוג שונה.
מה שאנחנו אהבנו, זה גם עיקר גאוות מפתחי טרקטרוני MAVRIK: זוהי שיטת עבודה של מהנדסי MAVRIK  בהנדסת אנוש בתכנון הטרקטורון.

בדיוק כמו בתוכנות מחשב, אפליקציות או מערכת הפעלה דיגיטלית למזגן, מהנדסי הטרקטרוני   MAVRIK  ירדו לשטח, הכירו והתנסו כטרקטרוניסטים מושבעים מאחורי ההגה ורק אחרי זה, התאימו לנו ממקום המשתמש, את היכולות והאבזור של הטרקטורון.  
מעבר ליכולות הטכנולוגיות והאבזור בהם מצטיין MAVRIK  , עם MAVRIK נקבל מנוע חזק ועוצמתי יותר. טרקטרוני MAVRIK החדשים מצויידים מנועים משופרים חזקים ויעילים ובינהם עם 101 כוחות סוס.

כך גם בטכנולוגיות הצינון, בעבר, היינו חולמים על טכניקות קירור בטרקטורון, אך  מסתבר שבMAVRIK נקבל גם נקבל, גם בתוך חולות מדבריים לוהטים, טכניקות קירור ששודרגו לאחר מחקר משמעותי ושולבו בצורה חזקה חכמה ויעילה בטרקטרון הMAVRIK.
אז אם חיפשתם את המילה האחרונה בטרקטרוני שטח? פנו אלינו ל ב.ר מרין סוכנות לטרקטורנים בצפון, סוכנות עופר אבניר ומוסך לטרקטורונים והכירו את דגם טרקטורון MAVRIK.