מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

טרקטורון חדש או משומש- מה מתאים לכם?

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר טרקטורונים על הכבישים. הקהל הצעיר ראה ומצא שמדובר בפתרון קל ונוח לנסיעה בתוך היישובים ובדרכים צדדיות. חלק מאיתנו משתמשים בטרקטורון כתחביב, כשהם יוצאים בסופי שבוע לטיולים בשטח ונהנים מחוויה אתגרית מעולה. 
השאלה הגדולה לכל חובב טרקטורונים מתחיל היא איך לבחור טרקטורון שמתאים לו. ההחלטה מתבססת על שלושה קריטריונים עיקריים: הצרכים של הנהג, הניסיון שלו על הכבישים והדרכים והתקציב. 

לספורט, לעבודה או אולי פשוט לפנאי?
לכל נהג טרקטורון יש צרכים אחרים. יש נהגי טרקטורונים שזקוקים לטרקטורון חזק וטוב לעבודה שוטפת, יש מי שמחפש טרקטורון רק לסופי השבוע כאשר הוא רוצה לצאת לטיולי שטח וצריך טקטורון שמתאים לנסיעת שטח (4X4). 
לפני שאתם קונים טרקטורון כדאי לבדוק מהם הצרכים שלכם ואילו דגמים של החברות המובילות מתאימים לכם. מתוך הדגמים המתאימים תוכלו לבחור את אלו שמתאימים לניסיון שלכם בנהיגת טרקטורון ולתקציב. 

שאלת התקציב -  חדש או משומש?
מחירי הטרקטורונים נקבעים על ידי מחירון, ממש כמו מכוניות. בישראל ניתן להסתמך על מחירון של לוי יצחק שמספק נתונים על טקטורונים משנים שונות, מספקים שונים ובדרגות חוזק ועוצמה שונות. 

טרקטורון חדש הוא השקעה בטוחה יותר בכל הקשור לתחזוקה, תיקונים ומצב המנוע, אך מצד שני העובדה שמדובר בטרקטורון חדש אינה מחייבת שיהיו פחות טיפולים. חשוב לדעת כמה כבדה התחזוקה השוטפת ומהן העלויות הנוספות.

גם טרקטורונים משומשים יכולים להיות יקרים בדיוק בגלל העלויות הנוספות של תיקונים, בדיקות תקופתיות רבות יותר ותחזוקה שוטפת משמעותית יותר. 

כדי לבחור בטרקטורון שמתאים לכם כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ניסיון בתחום זה. אנחנו בחברת ב.ר. מרין מציעים לכם ייעוץ בקניית טרקטורון. התקשרו ונמצא עבורכם את הטקטורון המושלם: 050-9992400