מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

טרקטורון  בשטח –  זהירות בשטח


נופי הארץ מקדמים אותנו, בעלי הטרקטורונים במרחב לא גדול יחסית, אך עשיר בנופים מרהיבים ומהפנטים.
שימו לב,  בכל נסיעה מהנה שכזו בטרקטורון שלנו, אנו עלולים להיתקל במפגעים. אז, חברים, חשבו על כך רגע לפני...

ערפל בשטח
אחד מן ההנאות שלנו כטרקטורונים הוא לצאת בשעת בוקר מוקדמת וחרישית ולשעוט אל המרחבים הירוקים, המיוערים או דווקא החולייים העוטפים אותנו.
בשעות הבוקר המאלפות הללו הטבע נעור לחיים, וגם הערפל המופיע בשעות אלו ועלול לטשטש את נתיב הנסיעה. במקרה שכזה, עצרו מנסיעה, שהו מספר דקות באוויר הצח, זמזמו שיר לבחירתכם והמתינו עד שיפוג הערפל.

תקלות במנוע
אז עצרתם לעצירה קטנה בשטח, יתכן והבאתם עימכם אפילו ערכת פק''ל קטנה ומגניבה ואז, חפצתם לשוב לנסיעה המהנה,  שאפתם אוויר  אך.. המנוע  אינו מתניע.
או קחו לדוגמא מקרה אחר,  באמצע נסיעה מאלפת ויפיפיה אתם שומעים קולות חשודים מן המנוע וגם.. ריח מוזר, ו.. לא ממש מוכר לטובה.
אל תקחו סיכונים. עצרו מנסיעה. התקשרו עם מוסך לייעוץ טרטורונים מקצועי וטוב כמו ב. ר. מרין, בעלי סוכנות לטרקטורונים בצפון  עם  שרות מקצועי  ואמין וקבלו מענה לכל שאלה.

חולשה
חשתם כאב ראש חד, ראיה מטושטשת, או כאב חד ופתאומי אחר, באמצע מסע בטרקטורון?
כל מקרה כזה דורש מחשבה כפולה וחשיבה נוספת. יש ליצור קשר עם רופא מוסמך ולהיוועץ עימו בזהירות הנדרשת במקרה זה, בטרם תנקטו כל פעולה אחרת.

--
אז חברה, שמרו על עצמכם, זכרו  את  כללי הזהירות הנדרשים   וצאו להנאתכם  לכל מסע בטרקטורון בעינים פקוחות, עירנות ו- טלפון נייד.
אנו בב.ר. מרין סוכנות לטרקטורונים בצפון, סוכנות עופר אבניר עם מוסך לטרקטורונים צמוד, ניצבים לשרת אתכם במקצועיות ויחס אישי ומאחלים לכם נסיעת שטח מהנה ובטוחה.