מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

כללי נהיגה בטרקטורון בחורף

נהיגה בחורף היא אף פעם לא הרפתקה קלה, גם אם אתם רוכבים ונהגים מנוסים. כשמדובר בטרקטורון, שהוא רכב קל יחסית, הנהיגה הופכת אפילו עוד יותר מורכבת. אם רק עכשיו קניתם טרקטורון ואתם מתרגלים לנושא, אלו דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני שמגיע החורף האמיתי.

נהגו רק בדרכים מאושרות ומוכרות:
הפיתוי הגדול כשיש טרקטורון הוא לצאת לטייל במקומות שאולי לא כל כך מתאימים לנהיגה רגילה, אלא רק לנהיגת שטח. חשוב לזכור שטרקטורונים מסוימים אמנם מתאימים לשבילים, לבוץ ולשטחים לא סלולים, אבל חשוב לבדוק האם באמת מדובר במסלול מתאים. בחורף יכולים להיות בורות, שלוליות גדולות, בוץ ועוד דברים שיכולים לגרום לכם להיתקע.

אל תאיצו במקומות שאין צורך או אפשרות לעשות זאת:
כשאתם נוהגים על טרקטורון, בעיקר אם מדובר בטרקטורון שטח לטיולים, אנחנו רוצים להרגיש את האדרנלין זורם בדם ולכן הפיתוי שלנו הוא להאיץ כמה שיותר. לתת גז. בחורף כדאי לשלוט על המהירות לאורך כל הנהיגה ולא להגיע למצב של אובדן שליטה.
בחורף אנחנו חשופים יותר למפגעים בדרך, דבר שבמהירות גבוהה לא נוכל לשים אליו לב. לכן, כדאי לשמור על מהירות ממוצעת ולא להאיץ כשאין צורך בכך.

הביאו את הטרקטורון לבדיקה במוסך מורשה:
כדי שתרגישו בטוחים במהלך החורף, כדאי להביא את הטרקטורון שלכם לבדיקה במוסך מורשה. ביחרו במוסך שהצוות בו מנוסה בתחום הטרקטורונים, מכיר את הדגמים השונים הנפוצים ומורשה לטפל בתקלות בטרקטורונים.

ב-ב.ר מרין אנחנו מתמחים בטרקטורונים ורכבי שטח כבר שנים רבות ומציעים ללקוחותינו הקבועים ליווי, עזרה וייעוץ לאורך כל ימות השנה. אם עוד לא עשית בדיקה של הטרקטורון לקראת החורף, פנה אלינו כבר היום. אנחנו מחכים לך בטלפון: 050-9992400