מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

עבדת קשה וחסכת כסף, והנה סוף סוף החלום עומד להתגשם. רגע לפני שאתה מגיע לחנות ובוחר טרקטורון, קבל מאיתנו כמה טיפים שיכולים לעשות את ההבדל בין מפח נפש, בשל רכישה לא משתלמת, לבין מימוש חלום שיגרום לך להרגיש כאילו אתה על גג העולם. 

1)    בחר טרקטורון שישרת את צרכי הרכיבה שלך. קיימים סוגים שונים של טרקטורונים למטרות שונות (טיולים, פנאי ורכיבת ספורט), ולכל אחד מהם מאפיינים שונים. כדי שהרכישה לא תסב עוגמת נפש, חובה לבחור טרקטורון על פי סוג הרכיבה המיועדת.
 
2)    נפח המנוע גם הוא צריך לשחק תפקיד בבחירה שלך בטרקטורון זה או אחר. זכור, כי כאשר מדובר בבחירה נכונה של טרקטורון, הגודל לא קובע, כי אם הכישורים והיכולות שלך. אל תלך על נפח המנוע הגדול ביותר, כי אם על זה שמתיישב עם הכישורים שלך, ושתוכל לשלוט בו היטב בעת הנסיעה. 

3)    רוכשי טרקטורונים רבים מחליטים לקנות טרקטורון משומש על פני חדש, בשל העלויות הידידותיות יותר שאופציה כזו טומנת בחובה. במידה ואתה הולך על האפשרות הזו, חשוב לקיים בדיקות קפדניות לכלי, עדיף אצל מוסך לטרקטורונים הפועל כמוסך מורשה, כדי לוודא שהוא תקין, במצב טוב ושהוא ישרת אותך שנים רבות.

4)    התרשם מקרוב מהמצב הכולל והמקיף של הטרקטורון. וודא שהוא נראה טוב, שהוא מתוחזק היטב ושאין עליו שריטות או שפשופים. החזות החיצונית של הטרקטורון היא דרך טובה לעמוד על איכותו. 


ב.ר מארין הוא מוסך לטרקטורונים בצפון המבצע תיקון טרקטורון או שיפוץ טרקטורון, שהעובדים שלו מיומנים ומקצועיים בתחומם, מכירים היטב את תחום המוטור וחיים אותו על בשרם. נשמח לעמוד לרשותך כדי לתת עצה בנוגע לרכישה החדשה, כדי לתקן תקלה או כדי לשדרג את הטרקטורון הקיים

טיפים לרכישת טרקטורון