מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

טיפים חשובים בקניית אופנועי ים

לקראת הקיץ חושבים לא מעט חובבי ספורט ימי אתגרי על הרגע שבו יחזרו אל החוף ויצאו אל הגלים. אופנוע ים הוא אחד מכלי הרכב הכי מיוחדים ומאתגרים, שהופך להתמכרות עבור כל מי שאוהב אדרנלין ומים ואת השילוב ביניהם. אופנועי ים אינם זולים והבחירה באחד הדגמים המוצעים על ידי החברות המתמחות מלווה בלא מעט התלבטויות. איך בוחרים אופנועי ים? הנה כמה טיפים מאיתנו. 

בחירת סוג האופנוע:
אופנועי ים מגיעים בכמה סוגים שונים, המתאימים למספר אנשים מסוים ויש להם נפחים שונים. ישנם אופנועי ים המתאימים לרוכבים בתחילת הדרך והם קלילים ונוחים יותר,  אחרים דורשים קצת יותר מיומנות ויכולים להגיע למהירות של 100 קמ"ש ויש כאלו שמתאימים לעסקי תיירות שרוצים להציע חוויית רכיבה לכמה אנשים באותו הזמן. כדאי לבדוק מהו סוג האופנוע, לכמה מהירות הוא מגיע ולכמה אנשים הוא מתאים. בנוסף, מהי רמת המיומנות שדרושה כדי לרכב עליו. 

מהו נפח המנוע?
אופנועי ים מגיעים עם נפחי מנוע שונים. ככל שנפח המנוע גדול יותר כך הוא חזק יותר. הנפחים יכולים לנוע בין 700-1700 סמ"ק וככל שנפח גדול יותר כך ההספק גדול יותר. לכן, גם במקרה זה כדאי לבדוק למה אתם משתמשים באופנוע הים, כמה פעמים בשנה אתם משתמשים בו, לאילו מהירויות אתם רוצים להגיע, כמה אנשים צריכים לרכב עליו וכדומה. 

כמה תקציב יש לכם?
אופנועי ים מגיעים במחירים משתנים, בהתאם לכל המאפיינים שפירטנו כאן. נפח המנוע, מערכת ההגהים, הטכנולוגיה המתקדמת שמלווה את הבקרה על המנוע ועל הפעלת האופנוע, מספר האנשים שיכולים לשבת על האופנוע באותו זמן וכמובן התוצרת, שם החברה והמוניטין שלה – כל אלו משפיעים על המחיר. השוואת מחירים ונתונים היא הכרחית כדי למצוא את אופנוע הים שמתאים לכם. 

בירור מוקדם של כל הפרטים האלו יעזור לכם לבחור אופנועי ים שמתאימים לפעילות ולקנה המידה שלה.