מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

טיפול באופנוע ים

הקיץ בא ואיתו מוציאים את אופנוע הים מהמחסן ומכינים אותו לקראת עונה רטובה במיוחד. אין כמו להעמיס את האופנוע על העגלה או על הגגון ולצאת אל הים או אל הכנרת לשיט מלא באקשן. אם האופנוע סיים לישון את שנת החורף שלו, הגיע הזמן לטפל בו ולהכין אותו לשימוש במהלך הקיץ. 

אז איך מטפלים באופנועי ים לפני הקיץ? הנה כמה טיפים בשבילכם. 

תיקון תקלות: 
אחד הדברים החשובים לפני השימוש באופנוע ים בקיץ הוא לבדוק את תקינותו. האופנוע ששכב במהלך החורף במוסך צבר אבק ואולי בעיות נוספות. לכן כדאי לקחת את האופנוע למוסך מתמחה ולבדוק האם הוא תקין. במידה ומתגלות תקלות, חשוב להסדיר אותן לפני הקיץ ולדאוג שמוסכניק מומחה בודק לאחר התיקון ומוצא שהכל תקין. 

מנקים היטב:
לפני שאתם לוקחים את האופנוע לים, כדאי לנקות אותו. במהלך החורף הוא צבר לכלוך, אבק ואולי מגע עם מזיקים שונים. לכן מומלץ להוציא את האופנוע ולנקות אותו לפני השימוש הראשון בעונה. 

בדיקת האופנוע:
לפני שיוצאים אל הים כדאי לבדוק שהאופנוע פועל באופן תקין. לא מספיק לבדוק עם העין או בסקירה מהירה במוסך, אלא לוודא שכל המערכות פועלות היטב. גם במקרה זה כדאי לקחת את האופנוע למוסך, לדאוג שמי שבודק אותו מפעיל את כל המערכות ורואה שהן עובדות בצורה תקינה. 

לפני שאתם יוצאים אל הים ומפעילים את האופנוע, חשוב שתבדקו את התקינות שלו, תדאגו לתקן את מה שדורש תיקון או להחליף חלקים ישנים. רק לאחר שמוסכניק מקצועי המתמחה באופנועי ים בדק וראה שהכל תקין, תוכלו לארוז את בגד הים ולצאת אל המים. אנחנו בב.ר מרין עוזרים לכם להתחיל את הקיץ בשלום. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור: