מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

טיולי טרקטורונים - כמה דברים חשובים שצריך לדעת מראש


קניתם סוף סוף טרקטורון משלכם, מבריק (MAVRIK), יפהפה ומלא סטייל. אתם בטח מתים לצלצל  ליתר החברים בעלי הטרקטורונים, ויאללה לשטח! אז אם אתם מתכננים טיול טרקטורונים, קבלו את כל האינפורמציה שכדאי לדעת מראש. 

1.    אנחנו ממליצים לנסוע בזהירות ולהקפיד על חוקי הנסיעה הבטוחה. מה זה אומר? שאסור לכם לנסוע בכביש, אלא אם כן מדובר בכביש בתחומי קיבוץ או מושב, שאתם חייבים לחבוש קסדה, שאסור לכם לעבור את ה-40 קילומטר בשעה ושאסור לכם להסיע על הטרקטורון אדם נוסף, אלא אם כן קיבלתם היתר לעשות זאת.

2.    ועוד בתחום הבטיחות, רצוי להצטייד במגיני ברכיים ומרפקים, שישמרו על מקומות רגישים בגוף במידה וחלילה תיקלעו לאיזשהוא תסריט לא נעים. הטרקטורון הוא אומנם כלי רכב די יציב ובטוח, אך מאז שנכנסו הטרקטורונים לשימוש בישראל, עלתה כמות הפציעות של בני נוער וילדים. שמרו על עצמיכם!

3.    קיימות התנגשויות רבות בין ארגונים הפועלים למען איכות הסביבה לבין רוכבי טרקטורונים, שיצא להם שם ככאלה הנוהגים ללא התחשבות בסביבה. השתדלו שלא לנהוג בשטחי חקלאות פרטיים ואם אתם כן עושים זאת, שימו לב שלא להחריב את השטח ולהיות עדינים וזהירים. 
כנ"ל לגבי שטחים בעלי ערך סביבתי ונופי. העריכו את הסביבה שנתברכתם בה ושימרו עליה. 

4.    לא פחות חשוב כשיוצאים לטיול טרקטורונים, לדעת היכן נמצא מוסך הטרקטורונים הקרוב אליכם. כמו בכל כלי תחבורה אחר, גם בטרקטורון יכולות להתעורר בעיות מכניות, ואתם תרצו לדעת שיש מוסך טוב בקרבת מקום בו תוכלו להפקיד את הטרקטורון במידה ותיתקעו. 

ב.ר מארין היא סוכנות למכירת טרקטורונים, הפועלת גם על תקן מוסך לתיקון טרקטורונים בצפון. לסוכנות וותק רב בתחומה והיא תשמח לעמוד לרשותכם כדי לסייע לכם בתיקון של כל תקלה.