מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

רכבים חשמליים קלנועיות

קלנועית או קולנועית (אותה משמעות) בטוחה, יציבה וחזקה?
סוכנות ב.ר מארין מחזיקה במגוון גדול של קלנועיות לכל מטרה.

הקולנועיות הפכו היום רכב חשמלי טכנולוגי מסייע פופולארי ביותר, בקרב קשישים, בקרב הסובלים ממוגבלויות תנועה ובקרב כל אלו שמעוניינים, מסיבות כאלה ואחרות, לחסוך כיתות רגליים למרחקים ארוכים. אם אתם מחפשים קלנועית, אנחנו שמחים שמצאתם אותנו.

ב.ר מארין היא סוכנות למכירת כלי רכב מוטוריים וכלי רכב חשמליים, לרבות קולנועיות, הפועלת מטעם חברת עופר אבניר. כדי לספק לכם את הטוב ביותר, אנחנו מציעים מבחר גדול של דגמי קולנועיות של חברות מותג מובילות בתחום הרכבים החשמליים עם מערכות הנעה איכותית ומנועים חזקים במיוחד, כמו קלנועית קימקו, קולנועת הרטווי ועוד. הקולנועיות שאנחנו מציעים למכירה עומדות בכל התקנים הנדרשים ומספקות מקסימום בטיחות למשתמשיהן.

על מנת שהרכישה הזו- של אמצעי טכנולוגי פונקציונאלי, שכבר איננו בגדר מותרות כיום- לא תהפוך למעמסה יתרה לכיס, אנחנו מציעים מחירון קולנועית הוגן לכל הדעות ודואגים לפנק הלקוחות שלנו עם מבצעים והטבות מיוחדות. אם אתם תושבי אזור הצפון תוכלו אף לינות מהנחות מיוחדות לתושבי הצפון. 

על אף שהקולנועיות שלנו מתאפיינות באיכות גבוהה, אנחנו מודעים לכך, שכמו בכל כלי רכב מכני, תמיד יכולות לקרות תקלות. כדי לקחת אחריות מלאה על המוצר שאנחנו מוכרים לכם, אנחנו נהיה שם בשבילכם גם במידה ויהיו תקלות בקולנועית שקניתם מאיתנו. סוכנות המכירות ב.ר מארין פועלת גם על תקן מוסך לקולנועיות המציע שירותי תיקון קולנועית ואחזקה שוטפת. המוסך שלנו הוא מוסך מורשה והעובדים שלנו מוסמכים לתקן תקלות מכל הסוגים בקולנועיות ובכלי רכב מוטוריים וחשמליים נוספים.

אם אתם מחפשים פתרון ניידות איכותי, ורוצים לבצע קנייה שתאפשר לכם ראש שקט ונטול דאגות למשך פרקי זמן ארוכים, ב.ר מארין הוא המקום בשבילכם.