מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

איך מכינים את האופנוע לקראת החורף 


למרות שנדמה לנו שיש עוד זמן, החורף כבר בדרך לכאן. הסתיו שנחת כאן עם החגים לא רק מבשר שהעונה הרטובה כבר בדרך אלא מחייב אותנו הנהגים להיערך לקראת העונה הקרה. נהגי אופנוע צריכים להכין את כלי הרכב לקראת החורף ולדאוג לתקינותו, על מנת למנוע תקלות ותאונות. 
מה חשוב לעשות לפני שמגיע החורף? קבלו מאיתנו כמה טיפים חשובים. 


אל תוותרו על בדיקה במוסך:
הלקוחות שלנו כבר יודעים שלפני החורף הם מתייצבים לבדיקה במוסך. במהלך הבדיקה אנחנו מוודאים שכל המערכות באופנוע תקינות, שאין צורך בתיקונים ושהצמיגים, המנוע ושאר החלקים עובדים בצורה הטובה ביותר. 

לא רק לבדוק – גם לתקן:
לא מספיק רק לבדוק מה עובד ומה דורש תיקון, אלא גם להשקיע בתיקון לפני החורף. לא משנה באיזה חלק של האופנוע מדובר, ההשקעה תהיה כדאית ואתה תרוויח בטחון על הכביש. 

בדיקת צמיגים – חובה:
הצמיגים של האופנוע חייבים להיות תקינים לפני החורף. אם יש צמיג שמחליק או שאיבד מכוחו חשוב להחליף אותו לפני החורף. 

בדיקת אורות:
גם הפנסים שעל האופנוע יכולים להציל חיים כשמדובר בליל חורף סוער וקר. חשוב לבדוק שהפנסים עובדים באופן תקין ולהחליף אותם. בדיקה זו אינה דורשת הגעה למוסך, אך בהחלט אפשר להגיע ולהחליף את המנורות אצלנו. 

טיפול בקסדה:
לצד בדיקת האופנוע על כל חלקיו, חשוב להיערך עם טיפול נכון בקסדה. בחורף עלולים להצטבר אדים על הקסדה שמפריעים לראות נקייה של הכביש. כדאי לרכוש תכשירים שמונעים את האדים בקסדה ולדאוג לניקוי באמצעותם. 

האם אתה צריך חליפת סערה?
רוכבי אופנוע מכירים את חליפות הסערה שמגינות עליהם בימי חורף גשומים. אם עדיין לא הצטיידת באחת כזו כדאי מאד לרכוש אותה לקראת החורף. 

לבדיקת האופנוע ולטיפולים נוספים – אתם מוזמנים לפנות אלינו. צרו קשר כבר עכשיו ותהיו מוכנים לחורף. פנו אלינו בטלפון: 050-9992400