מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

דע את השטח


במהלך נסיעות ספונטניות בטרקטורונים, אנו נפגוש פעמים רבות מקומות ושטחים חדשים ומאתגרים. לפעמים, אלו דווקא האתרים היפים והמרגשים ביותר שנכיר.
אז רגע לפני, אנו בב.ר. מארין סוכנות לטרקטורונים בצפון עם מוסך לטרקטורונים נותנים לכם סקירה קצרה וחשובה על המשטחים היפים והטובים של הארץ המדהימה שלנו, לנסיעה מאתגרת, אטרקטיבית ו-לא מוכרת בטרקטורון.

הרים – את ההרים בישראל נמצא כמובן בסביבות הרי הצפון והרי יהודה. הם  מקדמים אותנו במשטח נח יחסית לנסיעה בטרקטורון, קשיח ובדרך כלל עם שביל סלול ומותאם ליעדנו.
בחורף, לעיתים,יקדמו אותנו רוחות פראיות, שמומלץ להיזהר מהן ובנוסף, לפעמים  נמצא גם עיקולים חדים וחלקלקים  לצד מדרונות. חוץ מאלה, תמצאו הנאה מובטחת.
מדבר – מדבר יהודה והנגב מספקים מסלולים יפיפיים לטרקטורון עם הרבה אבק ושמש. חשוב להקפיד עם הכנת המסלול עם מפות מעודכנות הכוללות גבולות וסימון שטחי אש וכמובן שתיה מספקת ולבוש מתאים.

בקעות ועמקים – בבקעת הירדן ועמק יזרעל  - נמצא אותם - מסלולים נוחים, יפיפיים ומלאים חוויה. אלו מסלולים נסיעה אידאילים לטרקטרוניסטים מתחילים   – חלקים, קלים לנסיעה יחסית וכמובן באזורים טבעיים וירוקים עם מעינות רבים.

חופים  - האטרקציה המבוקשת כל כך על הטרקטרוניסטים, שעלולה לעלות לנו ביוקר.
לפני מספר שנים נחקק חוק האוסר על נסיעה בחופים. ולמען האמת, בצדק. בעלי החיים בחופים והחולות, הינם חלק משמורת טבע מוכרזת בכל חוף, שעלולה להינזק בנסיעה בטרקטורון העוצמתי שלנו. אם בכל זאת רצינו להרגיש את הנסיעה בטרקטורון על חולות טובעניים ומאתגרים, עלינו להדרים. בדרום חולון, נמצא חולות עם משטח טובעני בדומה לחופים, לחווית שטח אמיתית. שם נוכל נבדוק את היכולות האמיתיות של הטרקטורון שלנו וליהנות מנסיעה 'אחרת'.

ויש גם  שטחים נוספים שאסורים לנסיעה בטרקטורון בישראל: הכביש, כידוע לכל חובב טרקטורון מתחיל – אסור בנסיעה לפי החוק בטרקטורון, למעט חציית כבישים, וגם שטחים צבאיים סגורים –אסורים בנסיעה. כן. ויש מהם הרבה בארץ הקטנה שלנו.
בשטחים הללו,  אנו בב.ר. מארין סוכנות לטרקטורונים בצפון - סוכנות עופר אבניר עם  מוסך לטרקטורונים צמוד, לא ממליצים  להסתכן ולהיכנס, שכן, אתם עלולים  לספוג קנס במקרה הטוב ואש אימונים או תאונה במקרה הרע.

אז צאו לדרך, כנסו לאתרים שלא הכרתם, חפשו לכם מסלול מנצח בשטח מנצח עם מפת דרך מעודכנת ותיהנו  מנוף ירוק ומרהיב ומחווית דרך מושלמת.

למידע נוסף, פנו אלינו בטלפון: 050-9992400