מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

המוסך הוקם בקיבוץ שמרת לפני 9 שנים על ידי רחלי ואלון ברוגרדי כמוסך שירות עבור אופנועי ים וסירות. בשנת 2010 הוגדל היקף מתן השירותים  שאנו מעניקים ומאז אנחנו מעניקים שירותים בנוסף לכלי הים גם עבור טרקטורונים, קטנועים, אופנועים ומוטוקרוסים.

אנו מחזיקים צוות של עובדים מנוסים ומומחים בכל כלי התחבורה המוטוריים, אשר חי את אקשן המוטור 24 שעות ביממה, ושמחים להעניק מהידע והניסיון הרב שנרכש לאורך השנים, אנו מקפידים על מתן שירות ואחזקה ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטיים מקצועיים .

אנו מאמינים בליווי צמוד של לקוחותינו ומקפידים על התאמה אישית מלאה של המוצרים והשירותים לפי דרישות ורצונות הלקוח, אנחנו מבינים שהזמן של לקוחותינו יקר ולכן אנחנו רוצים לחסוך להם מזמנם ולהעניק להם את השירות המקצועי והמהיר ביותר שניתן.

כיום BR MARINE מוסך מורשה מטעם היבואן – עופר אבניר

אלון ברוגרדי הינו מנהל החברה המלווה באופן אישי כל לקוח ומנהל את צוות העובדים באהבה ומסירות, מאחורי אלון וצוותו ניסיון רב של מעל 9 שנים בענף, היכרות מעמיקה עם עולם המוטור על בוריו.

BR MARINE הינו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, אשר עושה שימוש בחומרי גלם האיכותיים ביותר וחלפים מקוריים בלבד, שיטות עבודה המתקדמות, שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בשוק, מתמחים ברמת גימור מושלמת תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ועמידה בלוחות זמנים ככלל ברזל .

מוסך BR MARINE ובית ספר לשייט 'שובל ים' מעכו פועלים בשיתוף פעולה מלא כבר למעלה מ-6 שנים של תמיכה, עזרה והדדיות. בין קהל לקוחותינו ניתן למצוא עשרות לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי, בין יתר לקוחותינו ניתן למצוא את עיריית עכו, עיריית נהרייה ורשות הטבע והגנים.

BRmarine מוסך אופנועים, טרקטורונים, אופנועי ים וסירות מנוע. קיבוץ שמרת (5 דק מעכו), טלפון: 050-9992400

אודות ב.ר. מארין