מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

בחירת קלנועית

איך בוחרים קולנועית?
קולנועית היא כלי רכב חשמלי קל ונוח, שמאפשר לקשישים אך גם לצעירים הבוחרים בדרך זו, להגיע ממקום למקום במהירות אך בבטיחות. לא פעם, קולנועית מצילה אנשים המתקשים בתנועה והליכה מגורל של הסתגרות בבית. קולנועית מאפשרת לכל אחד לצאת  מהבית ולהגיע למקומות שונים בקלות. יתרונותיה קשורים גם לחסכון בכסף ו
לפני שבוחרים כל סוג של קולנועית, חשוב להקדיש מחשבה לדברים המהותיים עבורכם ולבחור נכון. איך בוחרים קולנועית שמתאימה לכם? 

גודל הקולנועית והדגם:
לפני הכל, חשוב להדגיש שיש מגוון רחב של קולנועיות מדגמים שונים. השלב הראשון בתהליך הבחירה של קולנועית היא לברר אילו סוגים מוצעים ולבדוק איזה מהם רלוונטי עבורכם. הקולנועיות מגיעות בגדלים שונים ובדגמים שמאפשרים הסעה של כמה אנשים עד אדם אחד. זהו הפרמטר הראשון לבחירה נכונה. 
גודל הקולנועית מתייחס לכמות האנשים שיכולים לנסוע בה בכל פעם. יש קולנועיות המתאימות לנוסע אחד, יש קולנועיות זוגיות ויש קולנועיות בעלות שלושה מקומות – עם מושב אחורי הפונה החוצה. חשוב לבדוק מהם הצרכים שלכם ולבחור כך את הדגם המתאים. 

מחיר הקולנועית:
רכישת קולנועית היא הוצאה לא קטנה, אך בטווח הארוך יכולה לחסוך הרבה כסף על דלק, מוניות ותחבורה ציבורית. חשוב לבדוק אילו קולנועיות מוצעות ובאיזו רמת תקציב. בנוסף, כדאי לבדוק מה כולל המפרט הטכני של הקולנועית – דבר שיעזור לכם לבדוק את ההוצאה החודשית על תחזוקה. 
מהירויות:
קולנועיות מוצעות מתוך דגמים המציעים מהירות משתנה. מהירות של 10 ק"מ לשעה מתאימה לקולנועיות בנסיעה בעיר בעוד שבכפר, קיבוץ או מושב אפשר לרכוש קולנועית עם מהירות של פחות מכך. 

קולנועית מתפרקת:
ישנם דגמים של קולנועיות שמתפרקים. אלו דגמים שמתאימים לנוסע בודד ומאפשרים נסיעת קולנועית גם בתוך רכב במקרה הצורך. אם אתם נוסעים באופן קבוע ורוצים לקחת אתכם את הקולנועית לשימוש בכל יעד, כדאי לבחור בקולנועית הניתנת לפירוק. 

ב.ר מרין מציעים לכם מגוון דגמי קולנועיות במקום אחד, מנוסה ומקצועי. צרו איתנו קשר ונשמח לייעץ בבחירת קולנועית המתאימה לכם.