מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

קניית טרקטורון, בין אם מדובר בטרקטורון חדש או ביד שנייה, היא תהליך אישי. המגוון הרחב של טרקטורונים מסוגים רבים מאפשר לכל אחד או אחת מאיתנו למצוא את הטרקטורון המתאים לצרכים שלו. אלו כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כשבוחרים את הטרקטורון שמתאים לכם:

יש שלושה סוגים עיקריים של טרקטורונים שמוצעים למכירה בארץ ובכלל. 

טרקטורוני מיול: טרקטורונים שמתאימים לשני אנשים בדרך כלל, עם נפח מנוע קטן והנעה אחורית או כפולה. אלו מתאימים לטיולים קצרים. 

טרקטורוני עבודה: טרקטורונים כבדים יותר שמתאימים לשני אנשים וניתן להשתמש בהם בנסיעה בשטחים מאתגרים, כמו שטחי בוץ, דיונות וכבישים לא סלולים. 

טרקטורוני פעלולים: טרקטורונים שמתאימים בעיקר למי שאוהב נהיגה בטרקטורון כספורט אתגרי. הטרקטורון מתאים לאדם אחד, יש לו נפח מנוע גדול והוא קל במשקלו.  

אחרי שבחרתם את הסוג המתאים לכם: איך בוחרים את הטרקטורון?

•    בודקים את הרשיונות וההיסטוריה של כלי הרכב, כדי לוודא שלא עבר תאונות או הרבה ידיים. 
•    עורכים בדיקה של מצב הטרקטורון – חשוב לבדוק מה מצבו הטכני של הטרקטורון, האם הוא תקין, האם יש תיקונים שנדרשים. כשמדובר בטרקטורון חדש מהניילון, הבדיקה פחות רלוונטית. 
•    במידה והטרטורון הוא מיד שנייה – חשוב לבדוק את מצב הבלמים, לוחות ההיגוי, המנוע ושאר המרכיבים החשובים. הבדיקה הכרחית מבחינה בטיחותית ואסור לוותר עליה. 
•    התנסו בנסיעת מבחן – חשוב לבדוק שהטרקטורון מתאים לכם ברמה הפרקטית ביותר ולכן כדאי לצאת לנסיעת מבחן לפני שמתחייבים לקנייה. בידקו איך הטרקטורון מתנהג, האם יש נורות אזהרה שנדלקות תוך כדי נהיגה, האם משהו במבנה או בנפח לא מתאים לכם? 

תקינות הטרקטורון, הדגם המתאים לשימוש שלכם וההתנסות האישית – כל אלו יעזרו לכם לקבוע האם הטרקטורון שלפניכם הוא זה שכדאי לכם לקנות. אל תוותרו על הבדיקות החשובות ועל נסיעת המבחן. 

מה חשוב לדעת כשבוחרים טרקטורון?

איך לשמור על תקינות האופנוע בחורף?