מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

בחירת אופנוע ים

אוגוסט הגיע ואיתו הזמן לצאת לחופשה. כיף לקחת אתכם את אופנוע הים ולצאת אל הכנרת או אל החוף ולהנות משעות ארוכות של כיף בתוך המים. כדי שתוכלו להגשים את הפנטזיה הזאת אתם צריכים לרכוש אופנוע ים איכותי שיוכל ללוות אתכם לכל נסיעה ולכל מסע אל הים. אז איך בוחרים אופנוע ים? הנה כמה טיפים מאיתנו. 
ביצועים:
בין אם אנחנו מתחילים את דרכנו בעולם הרכיבה על אופנוע ים או מורגלים בספורט הימי האנרגטי הזה, חשוב לבדוק את הביצועים של האופנוע. האם הוא נחשב לאופנוע איכותי, האם הוא יכול לתת לנו את המהירות, הבטיחות והחוויה שאנחנו מחפשים. 
תקציב: 
התקציב ישפיע לא מעט על הבחירה שלנו, זאת משום שיש אופנועי ים שהמחיר שלהם הוא כמה אלפי שקלים בודדים ויש אופנועי ים שמגיעים גם למחיר של 100000 שקלים ויותר. אם אתם רק מתחילים את הדרך בעולם אופנועי הים וצריכים את האופנוע רק לנסיעות בקיץ, תוכלו להסתפק בדגם פשוט וזול יחסית. 
אם אתם רוכבים על אופנוע ים באופן קבוע, מתאמנים או משתמשים באופנוע גם לסקי מים, דבר שדורש גם רישיון מיוחד, כדאי להשקיע באופנוע איכותי ויקר יותר. 
טיפול:
חשוב לבחור באופנוע ים שיהיה לכם קל לתחזק. אופנוע ים דורש תחזוקה לפני הקיץ, בדיקות במוסך מתמחה ומעקב אחר ביצועים. כדאי לבחור באופנוע ים של חברה מוכרת ולעבוד מול מוסך מתמחה שיכול להציע לכם עזרה וטיפול קבועים באופנוע. 
למרות שבחירת אופנוע ים ראשון הוא תהליך קצת מבלבל, מדובר בספורט מהנה במיוחד ומחוויה אמיתית של חיבור עם הים. אנחנו במוסך ב.ר. מרין נלווה אתכם ברכישת אופנוע ים ונטפל בו באהבה. פנו אלינו: 050-9992400