מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

איך בוחרים מוסך מורשה


לא משנה אם אתם נוהגים בטרקטורון, באופנוע או ברכב, הבחירה במוסך הנכון חשובה מאד. משרד התחבורה מחייב אותנו כנהגים לקחת אחריות ולבחור רק במוסך מורשה לתיקונים ולטיפול קבוע ברכב שלנו. החובה הזו היא לא רק חוק יבש, אלא מבטיחה שאתם והרכב שלכם לא תיפגעו מטיפול לקוי ולא בטוח.

בארץ פועלים מאות מוסכים מורשים שונים, אך חשוב לבדוק אילו מהם יכולים לתת לכם את השירות הכי מקצועי וטוב. אז איך בוחרים מוסך מורשה שתוכלו להגיע אליו לאורך שנים? אלו הדברים שמובילים אותנו בעבודה והופכים את ב.ר. מרין למוסך מורשה עם לקוחות נאמנים.

מקצוענות בלי פשרות:
מוסך מורשה חייב לפעול על פי הכללים המקצועיים הנהוגים בתחום. אין סטיות, אין טיוחים ואין מקום לטעויות. כל מי שעובד במוסך חייב להיות בעל הכשרה בתחום ולהבין מה הוא עושה. השירות חייב להיות מקצועי ללא פשרות, לא משנה אם מדובר בטיפול הכי פשוט או בתיקון מורכב.

אחריות על הנוסע:
כשמדובר בטיפול ברכב, באופנוע או בכל כלי רכב אחר, אנחנו חייבים לקחת אחריות. כל פעולה שאנחנו מבצעים תשפיע על הנוסע או הנהג ולכן אנחנו חייבים לנקוט בכל אמצעי הבטיחות, לעבוד מסודר ולהבטיח שהתוצאה הסופית היא בטוחה.

שירות טוב וזמין:
במקרה של תקלה ברכב, אנחנו חייבים לספק שירות מהיר וזמין. כשהרכב מתקלקל אנחנו מרגישים מוגבלים בתנועה, התוכניות משתבשות ואנחנו לא יכולים לקיים את שגרת היומיום. מוסך מורשה שרוצה לתת שירות טוב, חייב לאפשר ללקוח שלו להגיע בכל רגע ולקבל טיפול טוב.
ב.ר. מרין הוא מוסך מורשה שמטפל ברכבים, אופנועים, טרקטורונים, אופנועי ים וכלי רכב רבים
אחרים.

אנחנו מתחייבים להעניק את השירות הטוב ביותר. אנחנו מחכים לך. טלפון: 050-9992400