מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

אופנוע ים סידו

מדוע כדאי לקנות אופנוע ים סידו
אם אתם אוהבים ספורט מים, אקשן וכיף, אופנוע ים הוא בודאי רעיון שחשבתם עליו ואולי אפילו התחלתם לתכנן רכישה של אחד כזה. יצרנית אופנוע הים סידו מציעה אופנועי ים חזקים ועמידים מאד, שמתאפיינים בכוח סוס גדול ומצד שני בתחושת קלילות רבה.

אז למה כדאי לקנות דווקא אופנוע ים של סידו?
כשאנחנו עולים על אופנוע ים אנחנו רוצים להרגיש את הגלים, לדהור מעליהם ולחוש איך האדרנלין זורם לנו בדם. כדי לעשות זאת אנחנו חייבים לבחור אופנוע איכותי וחזק, שיוכל להחזיק אותנו ביציבות ולגרום לנו להרגיש שאנחנו מרחפים מעל המים. 

זה בדיוק מה שעשתה חברת סידו כשתכננה את אופנועי הים מדגם ספארק, שהושקו לפני מספר שנים במספר דרגות של כוח סוס. המטרה הייתה לספק חוויה של כיף והנאה על המים, על גבי אופנוע איכותי ועמיד מאד, חזק להפליא, שאינו כבד בתחושה שלו. 
בגלל התחושה הקלילה אפשר להפליג על המים במהירות ולהרגיש את הרוח ואת הגלים נוגעים בנו ויוצרים חוויה מיוחדת במינה. 

גם בים וגם באגם
אם אתם אוהבים לרכב על אופנוע ים באופן קבוע, שתי התחנות העיקריות שלכן הן חופי הים והכנרת. אופנוע ים סידו נוח לתפעול גם על מי הכנרת הרדודים יותר וגם בתוך הים. רמות הכוח שלו מאפשרות יכולת תמרון ויציבות בתנאי מים משתנים. 
למרות שמדובר באופנוע ים לא זול הוא מספק מענה לכל מי שאוהב את הספורט הימי הזה ולא מוכן לוותר עליו בימי הקיץ. 

אם אתם מחפשים אופנוע ים סידו ומתלבטים באיזה דגם לבחור או איפה לקנות, אנחנו במוסך מורשה BR-Marine נשמח לייעץ, לכוון וללוות אתכם בתהליך הרכישה. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים בטלפון: 050-9992400