מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

אופנועי ים

כל אופנועי הים בדיל מיוחד!!
רשיון משיט מתנה לכל הרוכש אופנוע-ים
חדש או משומש!
התקשרו עכשיו וקבלו פרטים נוספים
בטל. 050-9992400
אופנוע ים קונים בסוכנות ב.ר מארין
אין כמו לרכוב על אופנוע ים, לחוש את השמש מלטפת את הפנים ואת הרוח מנשבת בעורף וליהנות מהחופש בשיא תפארתו. נשמע כמו פנטזיה? אז זהו, שהחלום הזה יכול בקלות להפוך למציאות ממשית עבורך.  פשוט פנה לסוכנות המכירות ב.ר מארין ואנחנו נסייע לך לגרום לזה לקרות.

כמה סיבות טובות לקנות אופנוע ים דווקא בב.ר מארין
ב.ר מארין היא סוכנות מטעם חברת עופר אבניר למכירת כלי רכב מוטוריים, לרבות אופנועי ים, הפועלת גם גם כמוסך מורשה. אצלינו תוכלו למצוא היצע מרשים של אופנועי ים שיוצרו על-ידי חברות מותג מובילות והמיועדים לצרכים שונים, כמו: סידו ביצועים, seadoo ספורט, סידו פנאי ועוד. קניית אופנוע ים אצלינו לא תותיר בכם כל ספק כי אתם מקבלים את המוצר הטוב ביותר, כזה שממנו תוכלו ליהנות שנים. 

מעבר להיותה סוכנות מכירות, ב.ר מארין היא גם מוסך לאופנועי ים. צוות העובדים של המוסך הוא צוות מיומן, מקצועי ומנוסה, הערוך להתמודד עם תקלות אופנועי ים מכל הסוגים, והוא עושה את המירב כדי לתת מענה באופן המהיר ביותר. המשמעות היא, שאם תרכשו אצלינו אופנוע ים, תקבלו גם מעטפת שירותים נוספת תחת אותה קורת הגג, כך שלא תצטרכו לחפש מוסך מקצועי שייתן לכם את השירות המבוקש. 

מתוך רצון לפרגן ללקוחות שלנו, אנחנו מציעים מחירון אופנועי ים הוגן ודילים מיוחדים. סוכנות המכירות ב.ר מארין פועלת מטעם היבואן עופר אבניר, ואנחנו ומציעה מחירים הזהים למחירים שמציע היבואן עצמו. 
בנוסף לכך, אנחנו מעניקים הטבות בלעדיות ללקוחות המגיעים אלינו מאזור הצפון.

איכות השירות, הגישה הנעימה והמוכוונת לקוח, ההיכרות המעמיקה שלנו עם כלי תחבורה מוטוריים והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלנו- כל אלה הופכים אותנו למקום מספר אחת לרכוש בו אופנוע ים.