מוסך לאופנועים, טרקטורונים ואופנועי ים

סוכנות ומוסך מורשה עופר אבניר בצפון

050-9992400

אופנועים

כל האופנועים בדיל מיוחד!!
התקשרו עכשיו וקבלו פרטים נוספים
בטל. 050-9992400
אופנועים קונים בב.ר מארין
החלטת סוף סוף לתת ביטוי לחדוות האופנועים שלך ולפנק את עצמך באופנוע חדש דנדש? 
אנחנו פה כדי לממש לך את החלום ולהבטיח שתרכוש את האופנוע המושלם לך. אין סיבה שתשבור את הראש בחיפושים אחר יבואנית אופנועים. קבל את כל הסיבות לבקר בסוכנות המכירות ב.ר מארין. 

כי יש לנו מגוון רב של מותגים להציע לך 
כשאתה קונה אופנוע אתה רוצה שתהיה לך אפשרות בחירה. ככל שההיצע רב יותר, כך אתה יכול להיות בטוח, שאתה באמת מבצע את הבחירה הנכונה לך ביותר מבין כל האופציות הקיימות. אצלינו, לא רק שתמצא מגוון רחב, אלא שאנחנו גם עובדים עם מותגי האופנועים המובילים בעולם, והמשמעות היא שאתה תקבל מוצר איכותי שתוכל ליהנות ממנו במשך שנים רבות. סוזוקי, אפריליה, מוטו גוצי ועוד ועוד-סוכנות המכירות ב.ר מארין מציעה ללקוחותיה את האופנועים הכי טובים שיש.

כי אנחנו פועלים גם כמוסך מורשה
ב.ר מארין היא לא רק סוכנות מכירות מטעם היבואן עופר אבניר, אלא גם מוסך לאופנועים הפועל כמוסך מורשה. אצלינו, תוכל לקבל תחת קורת גג אחת גם שירותי טיפול, תיקון ואחזקה שוטפת לאופנוע. 
תהא התקלה או הבעייה שהתעוררה באופנוע ככל שהתהיה, לנו יש אמצעים טכנולוגיים מתקדמים וצוות מנוסה ומיומן, ונעשה את הכל כדי שהאופנוע שלך ייקבל את הטיפול המקצועי ביותר.  

כי המחירים שלנו אטרקטיביים
מחירון האופנועים שמציעה סוכנות המכירות ב.ר מארין הוא אותו מחירון אופנועים של חברת עופר אבניר, החברה הוותיקה בארץ לייבוא אופנועים. לא רק זאת, אלא שאנחנו מעניקים הטבות בלעדיות ומפנקות לתושבי אזור הצפון. בידיעה, שרכישת אופנוע אינה פרויקט פשוט מבחינה כלכלית, נעשה את המירב כדי להפוך אותה לידידותית יותר לכיס עבורך.